w

Magdalena Stępień komentuje ciążę żony Jakuba Rzeźniczaka. Zwróciła się do ich nienarodzonego DZIECKA!

Paulina Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień - fot. Instagram @jakubrzezniczak25 @magdalena__stepien
Paulina Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień - fot. Instagram @jakubrzezniczak25 @magdalena__stepien

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zostali parą w 2020 roku. Rok później ich związek się rozpadł, gdy modelka była w ostatnich tygodniach ciąży. Krótko po narodzinach Oliwiera wydarzyła się tragedia. Syn pary zachorował na rzadki nowotwór i zmarł. Teraz piłkarz spodziewa się córki. Co na ten temat sądzi jego była partnerka?

Jakub Rzeźniczak jest polskim piłkarzem. Chociaż może się pochwalić szeregiem sukcesów zawodowych, to media chętniej rozpisują się na temat jego życia uczuciowego, w którym wiele się działo. Jego małżeństwo z modelką Edytą Zając zakończyło się jego zdradą, która zaowocowała narodzinami córeczki piłkarza: Inez. Relacje byłej pary do tej pory są napięte, co można było usłyszeć w rozmowie u Żurnalisty.

Związek z Magdą Stępień również wzbudził wiele emocji. Para zaczęła się spotykać w 2020 roku, a rozstała latem 2021. Wtedy modelka była w ostatnich tygodniach ciąży. Niedługo po powitaniu na świecie synka celebryci przeżyli tragedię. U dziecka zdiagnozowano rzadki nowotwór i pomimo wszelkich starań, chłopiec nie przeżył. W tym czasie Rzeźniczak był w związku z Pauliną Nowicką i niedługo potem wzięli ślub. Ostatnio para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Magda Stępień reaguje na ciążę Rzeźniczaków

Magda Stępień jako pierwsza ujawniła ciążę żony byłego partnera. Od jakiegoś czasu w sieci spekulowano na ten temat, ale para ukrywała tę nowinę przed światem. Mogła to być dla nich drażliwa sprawa, ponieważ Paulina kiedyś poroniła. Chociaż oni sami odsuwali od siebie wszelkie doniesienia o powiększeniu rodziny, była partnerka piłkarza napisała na InstaStories, że już od jakiegoś czasu wie o ciąży żony Rzeźniczaka.

Proszę was, nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego ex jest w ciąży. Ja to wiem od dawna… Nie chcę być kojarzona z nikim z ich otoczenia! Przestańcie mnie informować o tym, co robią i co dzieje się w ich życiu. Taka prośba – napisała celebrytka.

Niedługo potem małżeństwo potwierdziło tę nowinę, a Stępień uważa, że wcale niczego nie ujawniła.

Para przestała ukrywać rosnący brzuch ciążowy. Zaczęli dzielić się swoim szczęściem z fanami. Wrzucili nawet wzruszający filmik z ogłoszenia płci dziecka. Okazało się, że spodziewają się córeczki.

Oczy internautów zwróciły się ponownie na Magdalenę Stępień. Fani byli ciekawi, co sądzi o ciąży Rzeźniczaków. Modelka udzieliła komentarza portalowi Jastrząb Post. Zwróciła się z życzeniami do córeczki pary.

Nie chcę tego komentować. Życzę dużo zdrowia, pomyślności ich córce i na tym chciałabym poprzestać swoją wypowiedź w tym temacie – powiedziała.

Spodziewaliście się takich słów?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Laura Klaus - fot. Instagram Gargamel - fot. YouTube

Gruba afera z Gargamelem. Była dziewczyna YouTubera opublikowała niepokojące nagrania z jego udziałem. Padły poważne oskarżenia (WIDEO)

Sylwia Peretti - fot. Instagram @sylwia_peretti

Menadżer Sylwii Peretti tłumaczy, co skłoniło ją do przerwania milczenia. W jakim stanie obecnie jest celebrytka?