w

DramatDramat

Antek Królikowski zaaranżował walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina! Internauci wybuchli: „Twój ojciec by się Ciebie wstydził”

Antek Królikowski, sobowtóry Zełenskiego i Putina
Antek Królikowski, sobowtóry Zełenskiego i Putina

Polska scena freak fightu ostatnimi czasy rozwija się bardzo prężnie, jednak niektórzy, aby uzyskać jak największy rozgłos medialny, dopuszczają się szokujących i czasami skandalicznych zachowań. W większości przypadków – nie wychodzi im to na dobre.

Wczorajszego dnia odbyła się pierwsza konferencja organizacji „Royal Division”, której właścicielem jest Antek Królikowski. Wydarzenie ma odbyć się 30 kwietnia w Opolu, jednak już teraz kibice zaznaczają, że do gali nie dojdzie i zrobią wszystko, aby tak się stało.

Antek Królikowski zaaranżował walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Królikowski przedstawił walkę wieczoru, a pomysł zszokował Internautów. W oktagonie zawalczyć mają bowiem sobowtór prezydenta Władimira Putina oraz Wołodymyra Zełenskiego.

Królikowski przed konferencją zapowiadał ogromny, międzynarodowy skandal i tak się niestety stało, bowiem już teraz o sytuacji piszą największe zagraniczne dzienniki. 

Jak ludzie się dowiedzą, kto będzie się bił w walce wieczoru, to wybuchnie wielki międzynarodowy skandal. I wcale nie żartuję. – mówił aktor.

Podczas trwania konferencji „Royal Division” aktor w następujący sposób przedstawił walkę Putin vs Zełensky:

Kogo chciałbym zobaczyć w oktagonie? Kogo chciałbym zobaczyć w prawdziwej walce 1vs1? Którego człowieka chciałbym zobaczyć w sytuacji bez wyjścia, w sytuacji, w której musiałby zareagować całym swoim ciałem na przeciwnika? Kogo chciałbym zobaczyć w tarapatach…?

Nagranie zobaczycie tutaj:

Wiele osób domaga się „sankcji aktorskich” i zawieszenia udziału Królikowskiego w projektach, w które jest zaangażowany.

Dziennikarz sportowy – Programu 1 Polskiego Radia, Mateusz Ligęza skomentował szalony pomysł następująco: 

Proponuję nałożyć sankcje „aktorskie” na Antka Królikowskiego. Festiwal żenady w dobie zdjęć z Buczy. Obrzydlistwo…

W sieci aż wrze od negatywnych komentarzy.

„Twój ojciec by się Ciebie wstydził” – czytamy na Twitterze.

Myślicie, że to dobry pomysł?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ramzan Kadyrow

Rodziny zabitych Kadyrowców dostały prezenty za ich zasługi. Ich zawartość jest mocno kontrowersyjna. Tylko tyle byli warci?

Kamil Glik, Antek Królikowski

Kamil Glik WYBUCHŁ, gdy dowiedział się, kto zawalczy na gali Antka Królikowskiego. „Ciebie popi***ło do końca id**o? Szczam i rzygam…”