w ,

Prezydent Opola ostro reaguje na walkę SOBOWTÓRÓW Putina i Zełenskiego. Królikowski będzie załamany?

fot. Arkadiusz Wiśniewski i uczestnicy gali Królikowskiego / YouTube / Instagram

Po pomyśle Antka Królikowskiego w sieci wrze. Aktor postanowił, że stworzy własną galę freak fightową, a prawdziwe oburzenie wywołała propozycja walki wieczoru. Do głównego pojedynku Królikowski znalazł… sobowtórów Władimira Putina oraz Wołodymyra Zełenskiego. Swój komunikat w tej sprawie wydał już prezydent Opola, gdzie miała odbyć się gala.

Królikowski już wcześniej zapowiadał, że jego gala „Royal Division” wywoła wielki, międzynarodowy skandal, ale nikt nie spodziewał się aż takiego absurdalnego pomysłu. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w sobotę, Królikowski zdradził, że w oktagonie mają zawalczyć sobowtóry prezydenta Rosji Władimira Putina oraz prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.

Tak aktor przedstawił uczestników walki wieczoru:

Królikowski po konferencji prasowej wrzucił na swoje social media zdjęcia z sobowtórami Putina i Zełenskiego z poniższym podpisem:

Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać… Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Faworyt jest tylko jeden!

Prezydent Opola reaguje!

Gala miała odbyć się w Opolu, ale wygląda na to, że Antek Królikowski będzie musiał iść śladami Marcina Najmana i szukać innego rozwiązania, bo miasto nie chce zgodzić się na wynajęcie publicznych obiektów.

W niedzielę rano swój komunikat dotyczący zaproponowanej przez Królikowskiego gali wydał prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski. Okazuje się, że walka sobowtórów nie była ustalona z władzami miasta.

Nie ma mojej zgody na galę MMA, której elementem miałaby być walka pomiędzy sobowtórami prezydenta Zełenskiego i Putina!! Opole, jak i cała Polska, pomaga Uchodźcom i walczącym Ukraińcom. Będziemy robić to dalej! Organizatorzy tej pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach na „promocję” swojego wydarzenia. Dlatego zapewniam, że na pewno im na to nie pozwolimy! Wydałem już polecenie uniemożliwienia realizacji tego idiotycznego pomysłu w Opolu

Źródło: Facebook – Arkadiusz Wiśniewski

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Bucza, Ukraina

[ZDJĘCIA] Rosjanie zgotowali ukraińskim cywilom drugi Katyń. Znaleziono związane ciała ofiar zabitych strzałem W GŁOWĘ!

Antek Królikowski

Antek Królikowski dopiął swego! Piszą o nim zagraniczne media. Komentarz dziennikarzy nie pozostawia złudzeń. „Dziwactwo”