w

SuperSuper

[ZDJĘCIA] Rosjanie zgotowali ukraińskim cywilom drugi Katyń. Znaleziono związane ciała ofiar zabitych strzałem W GŁOWĘ!

Bucza, Ukraina
Bucza, Ukraina. Źródło: Folha de S.Paulo

Rosyjscy żołnierze zachowują się jak potwory! Sieć obiegły zdjęcia zmaltretowanych ciał ukraińskich cywili. Przypomniał im się Katyń?

Żołnierze federacji w pierwszych dniach wojny zdawali się nie groźni, ponieważ zajmowali się wyłącznie ostrzeliwaniem lotnisk i obiektów infrastruktury wojskowej. Z każdym dniem jednak podejmowali coraz to bardziej stanowcze kroki, by finalnie dopuścić się ludobójstwa. Choć kilka milionów Ukraińców zdążyło ewakuować się do krajów sąsiedzkich, wielu z nich zostało, by bronić ojczyzny. Każdego dnia do mediów docierają informacje o kolejnych jeńcach i ofiarach śmiertelnych wśród cywili.

Mundurowi podlegli Władimirowi Putinowi mają jednak bestialskie zapędy i sposób, w jaki mordują ludzi, mrozi krew w żyłach. Sieć obiegły zdjęcia ofiar z Buczy. Dramat.

Rosyjscy żołnierze zgotowali Ukraińcom drugi Katyń

Wiceminister obrony Ukrainy Hanna Malar przekazała, że rosyjskie wojska opuściły kilka kolejnych miejscowości, jednak zostawiły po sobie krwawe żniwo.

Irpień, Bucza, Hostomel i cały obwód kijowski są wolne od okupantów – przekazała.

Mer miasta przekazał, że blisko 300 ciał spoczęło w zbiorowych mogiłach.

Pochowaliśmy już w Buczy 280 ciał w zbiorowych mogiłach, gdyż nie można było tego zrobić na trzech miejskich cmentarzach — informował.

Funkcjonariusz publiczny zauważył, że wszyscy zmarli zostali zastrzeleni przez rosyjskich żołnierzy.

Korespondent Tomasz Dawid Jędruchów przekazał, że mundurowi mordowali mężczyzn, oddając strzał w głowę, a ich ciała ze związanymi rękami można było znaleźć na ulicach Buczy.

Opuszczając Buczę rosyjskie wojska rozstrzeliwały ukraińskich mężczyzn w wieku od 16 do 60 lat. Ciała ludzi ze związanymi rękami, których zabito strzałem w głowę leżą na terenie całego miasta.

Mychajlo Podojlak, doradca Wołodymyra Zełenskiego, opublikował na Twitterze mrożące krew w żyłach zdjęcia, na których widać ofiary rosyjskiej rzezi.

Bucza, obwód kijowski. Na ulicach leżą ciała ludzi ze związanymi rękami, zastrzelonych przez 🇷🇺 żołnierzy. Ci ludzie nie byli w wojsku. Nie mieli broni. Nie stanowili zagrożenia. Ile jeszcze takich przypadków dzieje się obecnie na terytoriach okupowanych? – napisał.

W kolejnym wpisie pokazał także inne ujęcia. Apelował, by nałożono na Rosję m.in. embargo na zasoby energetyczne.

Obwód kijowski. Piekło XXI wieku. Ciała straconych mężczyzn i kobiet ze związanymi rękami. Najstraszniejsze zbrodnie nazizmu ponownie w 🇪🇺. Zrobiła to celowo 🇷🇺. Nałożyć embargo na zasoby energetyczne, zamknąć porty. Przestań zabijać teraz!

Podoljak prosił także:

Dajcie nam broń, abyśmy mogli chronić naszych ludzi.

Nagranie z Buczy udostępniła również Kira Rudnik. Widać na nim ciała ofiar, widoczne na powyższych zdjęciach oraz zniszczone budynki mieszkalne.

Tutaj znajdziecie materiał wideo +18 zrealizowany przez Folha de S. Paulo, na którym dokładnie widać skutki działań rosyjskich żołnierzy.

W sobotę Wadym Denysenko doradca ministra spraw wewnętrznych, apelował do ludzi, by na razie nie wracali do domów, ponieważ Rosjanie zostawili za sobą mnóstwo min, a zdarza się też, że zaminowują trupy.

Czyżby historia zatoczyła krąg? W 1940 roku wojska ZSRR odebrały życie ponad 22 tysiącom Polaków, oddając strzał w tył głowy. Najwidoczniej ten sposób mordowania szczególnie im się spodobał, skoro po ponad 80 latach nadal to praktykują.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Wardęga, Antek Królikowski

Wardęga ostro podsumował Antka Królikowskiego. „Wstyd jak ch*j dla nas. Rozumiem, jakby to Najman wymyślił, ale…”

Prezydent Opola ostro reaguje na walkę SOBOWTÓRÓW Putina i Zełenskiego. Królikowski będzie załamany?