w

Nowa decyzja w sprawie Opozdy i Królikowskiego. To będzie ostateczne starcie? Podano termin rozprawy!

Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się już dawno temu, lecz wciąż pozostają formalnie małżeństwem. Para walczy ze sobą nie tylko w mediach, ale i w sądzie. Okazuje się, że ten podjął ostateczną decyzję w sprawie ich rozwodu.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu dwa lata temu. Jednak ich szczęśliwe małżeństwo nie potrwało zbyt długo. Aktor zdradził żonę w zaawansowanej ciąży i jeszcze przed narodzinami pociechy wyprowadził się do kochanki. Od tego czasu stosunki między parą są tak napięte, jak tylko mogą być. Oboje nie szczędzą sobie negatywnych komentarzy i docinek w mediach.

Aktorka oskarża męża o bycie alimenciarzem i unikanie płacenia na utrzymanie dziecka. Konflikt między dwójką zdaje się narastać, więc nic dziwnego, że oboje nie są zadowoleni z przedłużającej się sprawy rozwodowej. Okazuje się jednak, że ta w końcu dobiega ku końcowi. Jeszcze niedawno mówiło się, że para będzie musiała długo poczekać na rozwód.

Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozwodzą

Para w ostatnim czasie nie schodzi ze świecznika. Jednak najczęściej nie jest to powód do dumy. Aktorka niedawno usłyszała zarzuty prokuratorskie, z kolei jej mąż musiał tłumaczyć się z prowadzenia pojazdu pod wpływem używek. Teraz pojawiło się światełko nadziei w życiu obojga, ponieważ sąd podjął długo wyczekiwaną decyzję w sprawie ich rozwodu.

Sprawa odbędzie się tuż przed drugimi urodzinami Vincenta Królikowskiego, czyli w lutym 2024 r. – donosił Fakt.

Dwójka aktorów w końcu doczekała się oficjalnej daty rozprawy sądowej. Najwyraźniej sąd uznał, że mediacje między małżonkami nie mają dalszego sensu. Podobnego zdania musiała być nawet mama Królikowskiego, która już podjęła kroki, by zabezpieczyć sobie kontakt z wnukiem w przyszłości. Para otrzymała jeszcze kilka miesięcy na ostateczną próbę dogadania się, co do opieki nad synem i wysokości alimentów. Wcześniejsze sesje mediacyjne zakończyły się fiaskiem i nie przyniosły żadnych efektów.

Myślicie, że są szybko zakończy sprawę pary?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Joanna Koroniewska - fot. Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska powiększyła usta do monstrualnych rozmiarów?! Fani w szoku, a ona dopytuje: „Nadal takie interesujące”

Fot. Pixabay

Tragedia w Gdyni. Wciąż trwa obława na ojca zabitego 6-latka! Nowe informacje o sprawcy. „Drugi Jacek Jaworek”