w

Tragedia w Gdyni. Wciąż trwa obława na ojca zabitego 6-latka! Nowe informacje o sprawcy. „Drugi Jacek Jaworek”

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Niedawno media obiegła dramatyczna informacja o zabójstwie 6-latka. Sprawcą miał być ojciec chłopca, 44-letni Grzegorz Borys. Policja wciąż poszukuje mężczyzny. Pojawiły się nowe informacje na temat poszukiwanego.

W ubiegły piątek w Gdyni odnaleziono zwłoki 6-letniego chłopca. Szybko zostało ustalone, że śmierć dziecka była wynikiem zabójstwa z udziałem osób trzecich. Głównym podejrzanym jest ojciec chłopca, 44-letni Grzegorz Borys. To on miał zaplanować zbrodnię, a następnie uciec z miejsca zdarzenia.

Mężczyzna na kilka godzin przed odnalezieniem zwłok przez policję miał opuścić mieszkanie wyposażony w sprzęt do survivalu. Według informacji opublikowanych w mediach 44-latek ma być uzbrojony i posiadać przy sobie nóż, który prawdopodobnie jest narzędziem zbrodni. Obecnie ojca chłopca poszukuje blisko tysiąc osób, lecz jak na razie nie udało się go zatrzymać. Pojawiły się za to nowe informacje na temat poszukiwanego.

Policja wciąż szuka sprawcy

Według doniesień mediów osobą odpowiedzialną za śmierć 6-latka jest jego ojciec, Grzegorz Borys. To właśnie on miał zaplanować zabójstwo. Po dokonaniu zbrodni mężczyzna około 6 rano miał opuścić mieszkanie, a następnie uciec i się ukryć. Na chwilę obecną nie odnaleziono poszukiwanego, lecz policja wciąż prowadzi intensywne działania w tej sprawie. Niedawno mundurowi poinformowali, że mężczyzna jest uzbrojony i niebezpieczny.

Jest zwykłym szeregowcem, ale bardzo dobrze wysportowanym i umiejącym przeżyć w terenie. Przebiegnięcie dystansu 20 kilometrów nie jest dla niego żadnym problemem. Zakładamy każdy scenariusz, łącznie z samobójstwem sprawcy, ale raczej szukamy żywego — mówił anonimowy policjant dla Gazety Wyborczej.

Sprawca ma być byłym żołnierzem Marynarki Wojennej, który od 2017 roku pracuje w Komendzie Portu Wojennego jako kierowca. Z informacji od anonimowego mundurowego wynika, że mężczyzna jest dobrze wysportowany, wyposażony i niebezpieczny. Policja prosi o pomoc i kontakt w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat sprawcy bądź miejsca jego pobytu.

Myślicie, że uda się złapać oprawcę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Nowa decyzja w sprawie Opozdy i Królikowskiego. To będzie ostateczne starcie? Podano termin rozprawy!

Anna Wendzikowska, fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska miażdży alimenciarzy. Poruszyła temat ukrywania dochodów. „Znam ze swojego podwórka”