w

SuperSuper DramatDramat

Joanna Opozda wyjawi prawdę o rozstaniu z Antonim Królikowskim? „Dobrze by było raz na zawsze wyjaśnić pewne sytuacje”

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA
Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA

Joanna Opozda w jednym z ostatnich wywiadów nieoczekiwanie wspomniała o tym, że rozważa, by opowiedzieć o rozstaniu z Antonim Królikowskim. Nie ukrywa, że bolesne doświadczenia z przeszłości wciąż dają o sobie znać.

Joanna Opozda to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Od lat w pocie czoła pracuje na swój sukces, jednak największą popularność przyniósł jej burzliwy związek z Antonim Królikowskim. Zaczęli spotykać się w lipcu 2020 roku i szybko zrodziło się między nimi płomienne uczucie. Po początkowych perturbacjach i krótkim rozstaniu, 7 sierpnia 2021 roku wzięli ślub. Krótko po tym media obiegła wieść, że aktorka jest w ciąży.

Wszyscy wróżyli im świetlaną przyszłość i przez kilka tygodni sądzono, że Królikowski w końcu dorósł do tego, by się ustabilizować i założyć rodzinę. Niestety na krótko przed porodem Opozdy okazało się, że ją zdradził i postanowił ułożyć sobie życie u boku innej kobiety. Aktorka niezwłocznie się z nim rozstała, a krótko po tym „jeszcze” małżonkowie zaczęli publicznie prać brudy.

Joanna Opozda wyjawi prawdę o rozstaniu z Antonim Królikowskim?

Od jakiegoś czasu konflikt na linii Opozda-Królikowski nieco się uspokoił. Dziennikarze przez cały czas bacznie im się przyglądają i dopytują m.in. o sprawy rozwodowe, ale Joanna zbywa wszystkie pytania milczeniem lub półsłówkami. Przychodzi jej to z łatwością, ponieważ ostatni głośny skandal z udziałem Antka, którego zatrzymała policja, skutecznie odciągnął od niej uwagę prasy.

Joanna w miniony weekend pojawiła się na XVIII edycji gali Polish Businesswomen Awards, podczas której odebrała statuetkę w kategorii Charyzmatyczna Aktorka i Głos Wolności Kobiet. W wywiadzie dla Jastrząb Post powiedziała, że wyróżnienie dedykuje wszystkim kobietom, które okazały jej wsparcie w najgorszych momentach.

Zdarza mi się bardzo często, że kobiety przez ostatnie dwa lata wymieniały się ze mną swoimi doświadczeniami, bo jak wiadomo, ten ostatni czas to był dla mnie rollercoaster emocjonalny, bardzo dużo działo się w moim życiu prywatnym. Wymieniały się ze mną swoimi historiami, dlatego na pewno dzisiaj chciałabym tym właśnie paniom, kobietom, dziewczynom, które do mnie pisały dedykować – chociaż symbolicznie – tę nagrodę. Czasami mam tak dużo tych wiadomości, że nie jestem w stanie na każdą odpisać, ale zdarza mi się, że je czytam. Ciężko byłoby znaleźć mi czas, aby odpisać każdej dziewczynie, ale bardzo doceniam te wszystkie wiadomości, które do mnie napływają. Teraz, jak Vincent kończył roczek i pokazałam jego buźkę, dostałam bardzo dużo wiadomości, skrzynka mi pękała i to były tak miłe słowa, że jestem wdzięczna za każdą wiadomość z osobna 

Zaraz po tym dodała, że nie wyklucza, iż w przyszłości zdecyduje się opowiedzieć o rozstaniu z Królikowskim. Skłoniła ją do tego nagroda, którą odebrała w miniony weekend.

Wiem, o co chodzi, jak będę chciała kiedyś, to powiem, to się odezwę w tej sprawie. Ale jak już się odezwę, to to będzie długi, długi wywiad. To są poważne tematy. Myślę, że ścianka to nie jest miejsce, aby o tym dyskutować. Rozważam, aby się otworzyć, bo nawet myśląc o tej nagrodzie, o tej nominacji… ja nie czuję się wolna. Wciąż mam wrażenie, że wokół mnie są ludzie, którzy starają się zapędzić mnie w róg, wrzucić do jakiejś klatki i zabrać mi tę wolność na każdej płaszczyźnie. Ja to czuję i jestem trochę tym przytłoczona

Opozda podkreśliła, że chciałaby w ten sposób m.in. sprostować kilka kwestii. Na razie się wstrzymuje, ponieważ przez cały czas zastanawia się, jak jej syn mógłby w przyszłości zareagować na taki wywiad.

Miewam takie momenty, kiedy myślę sobie, że może dobrze by było sprostować parę rzeczy i raz na zawsze wyjaśnić pewne sytuacje. Zadaję sobie pytanie, co powiedziałby o tym kiedyś mój syn. Myślę o nim, kieruje się jego dobrem. On jest dla mnie ogromną motywacją do tego, aby to życie było jednak lepsze, spokojniejsze i nie komentować tych burz, bo po co wkładać kij w mrowisko

Jesteście ciekawi, co Joanna ujawniłaby w tym wywiadzie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. Instagram @r_majdan

Fani z przerażeniem przyglądają się najnowszemu zdjęciu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Co im się stało?!

Ola Żebrowska nie ochrzciła najmłodszych dzieci! Wyjaśniła, dlaczego wraz z mężem podjęli taką decyzję