w

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wciąż czekają na rozwód! Przyparta do muru aktorka chce zmienić treść pozwu. „To ją ZAŁAMAŁO”

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA
Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA

Antoni Królikowski i Joanna Opozda byli małżeństwem raptem przez kilka miesięcy, tymczasem sprawa rozwodowa ciągnie się już ponad rok i nic do tej pory nie ruszyło! W kuluarach szepcze się, że aktorka chce zmienić pozew. Dlaczego?

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku. Ceremonię utrzymywali w tajemnicy, choć i tak mediom udało się ustalić dokładny termin i miejsce wydarzenia. Wtedy też pojawiły się plotki, jakoby aktorka była w ciąży, jednak żadna ze stron nie komentowała tych doniesień. W końcu prawda wyszła na jaw i to za sprawą ojca gwiazdy, Dariusza Opozdy, który udostępnił w mediach społecznościowych zapis rozmowy z zięciem.

Para szybko napotkała poważne problemy, aż w końcu w życiu aktora pojawiła się niejaka prawniczka Izabela. 34-latek wdał się w nią romans i porzucił żonę krótko przed narodzinami ich syna, Vincenta. Z ustaleń Super Expressu wynikało, że w maju 2022 roku Opozda złożyła w Sądzie Okręgowym w Warszawie pozew rozwodowy, jednak od tamtego czasu sprawa nie ruszyła i co gorsza, nie ma nawet wyznaczonego terminu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wciąż nie są rozwiedzeni

Ilość problemów, którym Joanna musi stawić czoła, może przytłaczać. Kilkukrotnie wdała się z eks mężem w publiczne przepychanki, ale największym ciosem było dla niej, gdy opublikował w mediach społecznościowych jej prywatne nagrania. Tajemnicą też nie jest, że nie potrafią dogadać się w kwestii alimentów na synka, przez co Antek nabawił się kolejnych problemów prawnych.

Aktorka chciała, by sąd orzekł o winie męża, na co on nie chciał przystać. W obliczu tego, że sprawa nawet nie ruszyła, Opozda podobno rozważa, czy aby nie zmienić treści pozwu, by przyspieszyć to, co nieuniknione.

Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie — powiedziała Super Expressowi osoba z otoczenia małżonków.

Źródło tabloidu dodało, że aktor mimo wszystko dążyłby do tego, by udowodnić, że nie tylko on jest winien rozpadu ich małżeństwa, co znacznie wydłużyłoby proces.

Batalia sądowa trwałaby wieki. A na to nikt nie ma siły — dodał informator.

Nie tak dawno temu Opozda i Królikowski spotkali się w kancelarii, która zajmuje się mediacjami. Niewykluczone, że to właśnie ta wizyta wpłynęła na to, że Joanna jest skłonna zmienić zdanie.

Myślicie, że już wkrótce sąd rozwiążę ich małżeństwo?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Edyta Górniak - fot. Instastories @edytagorniak

Edyta Górniak opuściła Polskę i zostawiła swój dom w górach. Jakiś szczęśliwiec będzie mógł go WYNAJĄĆ! „Piękny rejon Polski, gdybyście chcieli odpocząć”

Patrycja Markowska - fot. Instagram @patrycja_markowska_official

Patrycja Markowska przekazała fanom Perfectu niepokojące wieści o swoim ojcu. „Kończy się jakiś rozdział”