w

DramatDramat HahaHaha

Fani z przerażeniem przyglądają się najnowszemu zdjęciu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Co im się stało?!

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. Instagram @r_majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. Instagram @r_majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chętnie publikują w sieci wspólne zdjęcia, ale najnowsze ujęcia wprawiły fanów w przerażenie. Co się z nimi dzieje?

Ten rok nie najlepiej zaczął się dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Pod koniec stycznia celebrytka poinformowała, że jej ukochany pies, buldog angielski, zerwał więzadło krzyżowe przednie w kolanie i z tego powodu przeszedł operację. Wszyscy członkowie jej rodziny zamartwiali się o zdrowie psiaka, ponieważ ta rasa ciężko znosi narkozę. Na szczęście zabieg zakończył się sukcesem, ale szczęście nie trwało długo.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Małgorzata straci pracę w TVN, ponieważ produkcja zrezygnowała z realizacji kolejnej edycji programu Projekt Lady. Krótko po tym prowadzącej Dzień dobry TVN zaczął przyglądać się UOKiK, który chce pociągnąć ją do odpowiedzialności za niewłaściwe oznaczanie płatnych współprac w social mediach.

Najsmutniejsze wieści jednak otrzymali w połowie lutego. To właśnie wtedy zmarła ukochana mama Radosława Majdana. Pani Halina miała zaledwie 72 lata i na krótko przed śmiercią przeszła udar. Piłkarz na jakiś czas ograniczył aktywność w mediach społecznościowych, ale w miniony weekend przemówił do fanów.

Fani zaniepokojeni wyglądem Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek

Nie od dziś Radka i Małgosię określa się mianem polskiej rodziny Beckhamów i zdaje się, że ten przydomek bardzo przypadł im do gustu. Na swoich profilach na Instagramie chętnie publikują wspólne zdjęcia, które bardzo często wyglądają, jak wyjęte z najpopularniejszych magazynów modowych.

W minioną niedzielę były bramkarz pochwalił się dwoma ujęciami ze spaceru z żoną. Na tę okoliczność włożył obcisły, czarny golf i spodnie z wąskimi nogawkami. Outfit dopełnił jasny, brązowy płaszcz i okulary przeciwsłoneczne. Rozenek także postawiła na czerń — na górę włożyła obcisłą bluzkę, na którą narzuciła marynarkę z błyszczącymi klapami. Na dół wsunęła ciemne, długie dzwony. Stylizacja jest bardzo minimalistyczna, ponieważ z dodatków wybrała jedynie średnich rozmiarów torebkę i okulary.

Korzystając z tych momentów, kiedy wychodzi [słońce – przyp. red.]. Wy też macie już dosyć tej jesienno-zimowej pogody…? – dopytywał Radosław.

Ujęcia wywołały wśród fanów niemałe przerażenie. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że małżonkowie mają niesamowicie szczupłe nogi. Zdaniem niektórych wygląda to wręcz niezdrowo, ale Radek twierdzi, że to czarny wyszczupla.

  • Co wy macie takie chude nogi.
  • A co to się stało z nogami Pana Radka… coś chyba nie tak poszło ze zdjęciem… Niemożliwe, aby Pan miał aż tak szczupłe nogi.
  • Zero autentyczności, ale jak kto woli.
  • Ale Państwo wytwornie szczupli.
  • Jesteście bardzo chudzi.

Oczywiście nie brakuje też komplementów pod adresem zakochanych. Poniżej prezentujemy wspomnianej ujęcia. Również zwróciliście uwagę na nogi Małgorzaty i Radosława?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek, Paulina Smaszcz - fot. Instagram @katarzynacichopek, @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz reaguje na życzenia Kasi Cichopek i uderza w Macieja Kurzajewskiego. Powiało chłodem

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA

Joanna Opozda wyjawi prawdę o rozstaniu z Antonim Królikowskim? „Dobrze by było raz na zawsze wyjaśnić pewne sytuacje”