w

Ola Żebrowska nie ochrzciła najmłodszych dzieci! Wyjaśniła, dlaczego wraz z mężem podjęli taką decyzję

fot. Instagram @olazebrowska

Ola Żebrowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, iż nie ochrzciła swoich dzieci. Decyzję podjęła wspólnie z mężem, a teraz wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taki krok i jakie ma poglądy na temat Kościoła.

Aleksandra Żebrowska jest 35-letnią bizneswoman, która od kilku lat rozwija swoją firmę „Francis&Henry”, a także prowadzi cieszący się dużą popularnością profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal 370 tys. osób. Fani cenią ją za poczucie humoru oraz przedstawianie tego, jak naprawdę wygląda macierzyństwo.

Prywatnie Ola jest żoną Michała Żebrowskiego, a dzielące ich 15 lat różnicy sprawiło, że para od początku wzbudzała zainteresowanie mediów. Zakochani wzięli ślub w czerwcu 2009 roku i obecnie wychowują wspólnie czwórkę dzieci – trzech synów oraz córkę, która jest najmłodsza z rodzeństwa i przyszła na świat pod koniec lipca ubiegłego roku.

Żebrowska sama pochodzi z dużej rodziny i jak sama przyznaje, od zawsze marzyła o macierzyństwie. Już od najmłodszych lat Ola pomagała rodzicom i zajmowała się swoimi siostrami oraz bratem.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – mówiła w jednym z wywiadów.

Ola i Michał Żebrowscy nie ochrzcili dzieci. Dlaczego?

Teraz małżonka Michała udzieliła wywiadu miesięcznikowi „Elle”, a w trakcie rozmowy pojawił się wątek wiary w Boga i podejścia do Kościoła katolickiego. 35-latka zdecydowała otworzyć się na ten temat.

Moją rodziną postrzegam bardziej jako wierzącą, niż religijną – stwierdziła Ola.

Aleksandra zdradziła, że wraz z mężem zgodnie podjęli decyzję, aby nie chrzcić dwójki najmłodszych dzieci, czyli syna Feliksa i córki, której imienia jeszcze nie ujawnili.

Mimo że chrzest czy pierwsza komunika już dawno dla wielu Polaków stały się wyłącznie tradycją, zgodnie zdecydowaliśmy, że nie ochrzcimy dwójki najmłodszych dzieci – wyznała.

Następnie Żebrowska wytłumaczyła, czym kierowali się przy podejmowaniu decyzji.

To był czas, gdy Kościół zajmował stanowisko w naprawdę ważnych kwestiach – pedofilii, in vitro, aborcji, migrantów. Kościół, zamiast pokazać, na czym polega dobro i wspólnota chrześcijańska, dzielił i wykluczał – wyjaśniła.

Co myślicie o postawie Oli i Michała?

fot. Instagram @olazebrowska
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Joanna Opozda, Antek Królikowski, fot. AKPA

Joanna Opozda wyjawi prawdę o rozstaniu z Antonim Królikowskim? „Dobrze by było raz na zawsze wyjaśnić pewne sytuacje”

Natalia Siwiec - fot. Instagram @nataliasiwiec.official, Pexels @Adrien Olichon

Natalia Siwiec psioczy na Kościół po obejrzeniu dokumentu o ukrywaniu pedofilii przez Jana Pawła II. „OBRZYDLIWA INSTYTUCJA”