w

Joanna Opozda i Antek Królikowski wciąż są małżeństwem. Na rozwód będą musieli poczekać. „Rozwód może trwać nawet 10 lat”

Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @antek.krolikowski
Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @antek.krolikowski

Joanna Opozda i Antoni Królikowski formalnie wciąż pozostają małżeństwem, choć minął ponad rok odkąd złożyli pozwy rozwodowe. Sprawa pary ciągnie się i nic nie zapowiada, żeby szybko się to zmieniło.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski stanowili jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich ślub był prawdziwą sensacją, a jeszcze głośniejszym wydarzeniem było ich rozstanie. Para zakończyła małżeństwo po kilku miesiącach, lecz formalnie wciąż pozostają w związku. Pozew rozwodowy złożyli jednak ponad rok temu. Do dzisiaj nieznana jest data pierwszej oficjalne rozprawy sądowej.

Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie. Kiedy dowiedziała się, że rozwód może trwać nawet 10 lat, stwierdziła, że nie ma tyle czasu, bo chciałaby zacząć układać sobie życie i zacząć normalnie żyć — mówiła osoba z otoczenia aktorki dla Super Expressu.

Gwiazda początkowo chciała udowodnić, że rozpad małżeństwa to wina wyłącznie aktora. To właśnie on zdradził żonę, gdy ta była w zaawansowanej ciąży, by następnie od niej odejść i związać się z kochanką. Okazuje się, że nawet bez orzekania o winie, para na rozwód będzie musiała poczekać.

Rozwód Opozdy i Królikowskiego coraz dalej

Sprawa rozstania aktorskiej pary toczy się w atmosferze skandalu od długiego czasu. W mediach nie brakowało dotychczas przepychanek i wzajemnych oskarżeń. Oboje nie utrzymują ze sobą kontaktu od dawna, lecz wciąż pozostają małżeństwem. Łączy ich nie tylko formalny status, ale także syn.

Nic nie wskazuje na to, by ich małżeństwo zakończyło się w tym roku — donosi Super Express.

Oficjalnie sprawa rozwodowa pary nawet się jeszcze nie rozpoczęła, ponieważ nie ustalono daty pierwszej rozprawy. Wygląda na to, że na zakończenie przyjdzie im jeszcze poczekać. To jednak nie przeszkadza im układać sobie życia na nowo. Antoni Królikowski obecnie jest w szczęśliwym związku z Izabelą. Z kolei Opozda ostatnio została przyłapana na randce z przystojnym studentem Jankiem.

Jak sądzicie, dlaczego rozwód tej pary jest tak odwlekany?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Justyna Kowalczyk-Tekieli - fot. Instagram @justyna.kowalczyk.tekieli

Justyna Kowalczyk nie ma czasu na żałobę. Biegaczka zabrała syna na wycieczkę. „Życie jest za krótkie, by się pierdołami przejmować”

Bibi Brzezińska - fot. Instagram @bibibrzezinska

Uczestniczka „Hotelu Paradise” pokazała odważny kadr. Jej sylwetka robi wrażenie. Fani: „Petarda, wspaniała metamorfoza”