w

Antoni Królikowski nie będzie mógł utrzymywać kontaktów z synem?! Joanna Opozda chce odebrać mu prawa rodzicielskie!

Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Instagram @asiaopozda, @antek.krolikowski
Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Instagram @asiaopozda, @antek.krolikowski

Media obiegły zaskakujące informacje. Z najnowszych ustaleń wynika, że Antoni Królikowski może stracić kontakt z synem, ponieważ jego była żona, Joanna Opozda, zamierza walczyć o odebranie mu praw rodzicielskich. Co wiadomo na ten temat?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda niegdyś tworzyli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Wszystko zmieniło się pod koniec ciąży aktorki, gdy wyszło na jaw, że aktor ją zdradził i postanowił układać sobie życie u boku innej kobiety. Przed narodzinami syna wyprowadził się do nowej kochanki i nawet nie towarzyszył żonie podczas porodu, ani też w pierwszych chwilach tuż po nim. Celebrytka sama opuściła szpital, a zaraz po tym zaczęły wybuchać głośne afery z nimi w roli głównej.

Para często prała brudy w mediach społecznościowych i na łamach poczytnych gazet czy portali internetowych. Sytuacja diametralnie zmieniła się w chwili, gdy wyszło na jaw, że aktor nie płaci alimentów na syna, a zaraz po tym został zatrzymany przez policję, będąc pod wpływem środków odurzających. To nie koniec tarapatów gwiazdora, bo tak naprawdę afer i skandali z jego udziałem było co niemiara. Najwidoczniej ostatnie wydarzenia w jego życiu prywatnym przeważyły na tym, że Opozda chce odciąć go od syna.

Joanna Opozda pozbawi Antka Królikowskiego praw rodzicielskich?

Z najnowszych ustaleń tabloidów wynika, że Joanna podjęła już pierwsze kroki prawne, by pozbawić eks męża praw rodzicielskich. Osoba z otoczenia zwaśnionych małżonków poinformowała Super Express, że aktorka straciła cierpliwość, bowiem Antek nie interesuje się synem, ani opieką nad nim. To rzekomo miało skłonić ją do tego, by uregulować te kwestie prawnie. Skoro ojciec do tej pory był niemalże nieobecny w życiu małego Vincenta, to w jej ocenie nie zasługuje na to, by w przyszłości decydować o jakichkolwiek sprawach go dotyczących.

Antek nie widział syna od pół roku, nie interesuje się nim. Joanna ma tego dość, dlatego złożyła wniosek o pozbawienie go praw rodzicielskich — powiedziała informatorka.

Jakiś czas temu, na prośbę wspomnianej wcześniej gazety, sprawę tę komentowała Ewelina Taraszkiewicz, była partnerka Jakuba Rzeźniczaka i matka jego córki. Prawniczka powiedziała, że ostatnie wydarzenia w życiu Królikowskiego, który popadł w konflikt z prawem, mogą przeważyć na decyzji sądu.

Na samym początku trzeba podkreślić, iż Władza rodzicielska, ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz alimenty – są to trzy oddzielne kwestie. […] Odnosząc się do tej konkretnej sytuacji, która się wydarzyła – oczywiście, że może to mieć wpływ na ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz ograniczenie władzy rodzicielskiej. Nie znając akt sprawy ciężko jest zająć stanowisko, natomiast w mojej ocenie – sytuacja która się wydarzyła stanowi przesłankę by wnosić chociażby o ustalenie kontaktów z dzieckiem w obecności rodzica pierwszoplanowego, czyli pani Asi Opozdy lub w obecności innej osoby bliskiej. Można też wnosić, o kontakty z dzieckiem w obecności kuratora lub psychologa. Jeśli zaś chodzi o kwestie ograniczenia, pozbawienia czy też zawieszenia władzy rodzicielskiej – również może to wpłynąć negatywnie na decyzję Sądu – powiedziała Super Expressowi.

Myślicie, że sąd przychyli się do wniosku Joanny Opozdy i odbierze Antkowi prawa rodzicielskie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Esmeralda Godlewska, Blanka - fot. screenshot Instastories @esmeraldagodlewska_official, YouTube @EurovisionSongContest

Esmeralda Godlewska ZAŚPIEWAŁA „Solo” Blanki! Takiego wykonu nikt się nie spodziewał. „Jednak ktoś może się ZBŁAŹNIĆ bardziej” (WIDEO)

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor - fot. Instagram @elaromanowska, @katarzyna_dowbor_official

„Nasz Nowy Dom”. Elżbieta Romanowska o Katarzynie Dowbor i roli prowadzącej. „Muszę dodać coś od siebie”