w

Antek Królikowski pochwalił się odważnymi planami związanymi z nową partnerką. Wbił szpilę Opoździe

fot. Instagram / AKPA

Antek Królikowski pochwalił się ambitnymi planami, które snuje ze swoją nową dziewczyną i opowiedział o tajemniczej Izabeli, która skradła jego serce. Odniósł się także do wiadomości ujawnionych przez Opozdę, które utrudniły życie jego partnerce.

Antek Królikowski odziedziczył talent aktorski po rodzicach. Największą popularność przyniosły mu filmy Partyka Vegi, jednak aktor nie spoczął na laurach. W swojej karierze miał wiele ról w produkcjach dramatycznych, sensacyjnych, jak również i komediowych.

Prywatnie Królikowski był w wielu związkach z kobietami. W końcu na jego drodze stanęła Joanna Opozda, z którą stanął przed ołtarzem w zeszłym roku. W lutym na świat przyszedł ich syn Vincent, ale rodzice chłopca zakończyli związek krótko przed tym wydarzeniem w związku ze zdradą Królikowskiego.

Antek stwierdził w wywiadzie z Party, że ich decyzja o zawarciu małżeństwa była zbyt pochopna.  Jak zasugerował, ogromny wpływ na tę decyzję miała ciąża Asi.

„Z przykrością stwierdzam, że tak. To było zdecydowanie zbyt wcześnie. Rok 2021 był dla mnie bardzo trudny, wiedziałem już, że pojawi się Vincent, więc w oczywisty sposób chciałem podołać. Nie zgadzaliśmy się w wielu życiowych kwestiach, dlatego oboje zaakceptowaliśmy to, że będę mieszkał naprzeciwko. To było wygodne dla nas obojga” – powiedział w wywiadzie dla „Party”.

Odważne plany z nową dziewczyną

Aktor twierdzi, że inaczej jest w jego nowym związku. Prawniczka Izabela stała się jego całym światem. W toku tego samego wywiadu nie mógł przestać jej zachwalać.

„Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show- biznesu i skupia się na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. […] Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie z wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. […] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej” – wyznał.

Królikowski zdradził również, że razem z ukochaną mają już dalekosiężne plany. Para chce założyć własny biznes. Wszystko przez to, że Iza straciła pracę w kancelarii.

„Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również szuka nowej pracy – wytłumaczył” – dodał Królikowski.

Aktor najprawdopodobniej nawiązał do postów zamieszczonych przez Joannę Opozdę, która ujawniła rzekome wiadomości wysyłane do niej przez Izabelę. Było w nich pełno gróźb, a Antek od początku twierdzi, że ich treść jest fałszywa.

Trzymacie kciuki za biznes Królikowskiego i jego ukochanej?

Źródło: „Party”

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Studentka umówiła się na randkę i wykorzystała mężczyznę. Nie mógł się ruszyć. „Była większa i silniejsza”

Polka zarabia nawet 600 tys. zł miesięcznie na OnlyFans. Twierdzi, że jej praca jest trudniejsza od normalnej, bo…