w

Marcin Prokop pochwalił się kolejnym zdjęciem z młodości. Ta fryzura to dopiero HIT. „Koniecznie proszę zapuścić włosy”

Marcin Prokop
Marcin Prokop

Marcin Prokop regularnie zaskakuje fanów. Po raz kolejny pochwalił się zdjęciem z młodości. W tamtym czasie nieźle eksperymentował ze swoim wyglądem. Jak wyglądał?

Marcin Prokop to dziennikarz, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Na początku kariery współpracował z TVP. Wraz z Dorotą Wellman prowadził Pytanie na śniadanie, jednak długo nie zagrzali tam miejsca. W jednym z wywiadów przyznał, że na decyzji o odejściu z pracy zaważył między innymi fakt, iż stacja nie jest bezstronna.

Zawsze TVP było i pozostanie stacją politycznie naznaczoną. I za moich czasów powodowało to pewien dyskomfort, że nie jest to telewizja bezstronna, tylko ma jakąś tam swoją polityczną agendę i to był jeden z powodów, dla których też się stamtąd z Dorotą wymiksowaliśmy. Natomiast nigdy nie powiedziałbym o ludziach, z którymi pracowałem, złego słowa, bo to w większości byli znakomici fachowcy, poza dwoma, trzema wyjątkami, Marianem, Bogdanem i Bożeną — tłumaczył w rozmowie z Wirtualną Polską.

Krótko po tym wraz z koleżanką dołączyli do ekipy Dzień Dobry TVN i to właśnie tam mogli rozwinąć skrzydła. Zdaje się, że tworzą duet idealny, który nie raz ubawił widzów do łez. Ponadto wykazują się także wielkim profesjonalizmem, który jest niezwykle ceniony w ich branży.

Marcin Prokop pochwalił się zdjęciem z młodości

Prokop niechętnie opowiada o życiu prywatnym, choć zdarza mu się robić wyjątki. Podczas rozmowy z Żurnalistą przyznał, że nie zawsze był idealnym mężem, jednak narodziny córki zmotywowały go do tego, by się zmienić. Wraz z Marią tworzą jedno z najbardziej tajemniczych małżeństw w świecie show-biznesu i być może właśnie to sprawiło, że ich relacja jest tak trwała.

O ile Marcin nie chce opowiadać o rodzinie, o tyle chętnie opowiada fanom o sobie. Zdarza mu się nie raz pokazywać zdjęcia z młodości, które robią prawdziwą furorę w sieci. Kilka tygodni temu wrzucił ujęcie wykonane w latach 90., na którym mogliśmy zobaczyć, że miał długie włosy. Wielu internautów zauważyło, że w tej fryzurze był bardzo podobny do Anny Kalczyńskiej.

W najnowszej publikacji dziennikarz raz jeszcze pokazała swoim fanom, jak wyglądał, jako młodzieniec. Kadr przestawia go pozującego przy kabriolecie. Można podejrzewać, że był jeszcze nastolatkiem szukającym własnego stylu. Wtedy zaczął też zapuszczać włosy, które w dniu wykonania ujęcia sięgały za ucho. Można wywnioskować, że lubił luźne T-shirty, które wpuszczał w jeansy. Stylizacja ta bardzo podkreślała jego smukłą sylwetkę.

Fani i tym razem nie kryją swojego zaskoczenia, czemu dają wyraz w komentarzach udostępnianych pod wpisem.

  • O matko, Panie Prokop, ale Pan był… nieprzystojny.
  • Z roku na rok jest Pan przystojniejszy. Co będzie w okolicach setki.
  • Super stylówa.
  • Cóż to za brzydkie kaczątko.
  • Koniecznie proszę zapuścić włosy.
  • No, no, to z wiekiem tylko na plus.

Trzeba przyznać, że Marcin Prokop na przestrzeni lat przeszedł spektakularną metamorfozę. Zgodzicie się z nami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Oscary 2022

Oscary 2022. Którzy Polacy dostali w przeszłości Oscara?

Dominika Tajner, Antek Królikowski

Dominika Tajner jest pod ogromnym wrażeniem Antka Królikowskiego. Tylu komplementów już dawno nie usłyszał