w

Marcin Prokop pokazał, jak wyglądał ponad 20 lat temu. Z bujną czupryną trudno go poznać

Marcin Prokop
Marcin Prokop

Marcin Prokop pochwalił się fanom zdjęciem sprzed ponad 20 lat. Fani oniemieli i wskazali, do kogo jest podobny. My za to patrzymy na jego długie włosy.

Marcin Prokop to dziennikarz, który zaczął pracować w tym zawodzie w 1997 roku. Na początku pisał teksty do Przekroju, Wprost, Gazety Wyborczej i Glamour. Krótko po tym zaczął rozwijać skrzydła i już 4 lata później debiutował, jako prowadzący format Polska lista i Select na antenie MTV. Sporą rozpoznawalność przyniosło mu Pytanie na śniadanie, w którym tworzył parę z Dorotą Wellman. Największą popularność zdobył jednak dzięki Dzień dobry TVN, do którego przeszedł wraz z koleżanką.

Widzowie bardzo doceniają jego profesjonalizm oraz poczucie humoru. Nie tylko przyglądają się jego poczynaniom w śniadaniówce, ale i śledzą jego profile w social mediach. Na Instagramie udało mu się zgromadzić ponad 672 tysiące obserwatorów. Mało kto może pochwalić się takim wynikiem.

Marcin Prokop pokazał zdjęcie z młodości

Prokop chętnie pokazuje, jak wygląda jego życie prywatne, jednak tym razem poszedł o krok dalej. Z pewnością wiele osób było ciekawych, jak wyglądał w przeszłości, jednak po zobaczeniu tego zdjęcia aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Podobno pierwszy milion trzeba ukraść. ale można go też, tak oto, uczciwie zarobić — napisał pod zdjęciem.

Ujęcie zostało wykonane w latach 90., gdy był jeszcze młodym mężczyzną. Miał wówczas długie, sięgające ramion włosy. Widać, że miały one skłonność do falowania. Gustował także w biżuterii — na nadgarstku nosił bransoletkę lub rzemyk.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem zmiany, jaką przeszedł na przestrzeni ostatnich lat. Kilku z nich zauważyło, że na fotografii jest łudząco podobny do Anny Kalczyńskiej.

  • Zdecydowanie dobrze, że czas dla Ciebie się nie zatrzymał.
  • Jesteś tu podobny do Ani Kalczyńskiej z DDTVN
  • Podobny do Ani Kalczyńskiej.
  • Matko kochana toś był Ty?
  • Naprawdę to Ty??? Cóż za młodzieńczy urok.
  • Ja Cię, jaki fryz i ta mina, mega.

Też dostrzegacie podobieństwo?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Wołodymyr Zełenski

Wołodymyr Zełenski

Wołodymyr Zełenski

Wołodymyr Zełenski z Pokojową Nagrodą Nobla? Ma ogromne poparcie, ale szanse topnieją