w

Antek Królikowski rozpływa się nad synkiem. Dokładnie opisał, jak wygląda i zdradził, do kogo jest podobny

Antek Królikowski
Antek Królikowski

Antek Królikowski w pierwszym wywiadzie od narodzin Vincenta rozgadał się na jego temat. Do kogo jest podobny?

Antek Królikowski to znany aktor, który miał okazję pracować przy wielu popularnych produkcjach. Od kilku lat regularnie pojawia się na okładkach gazet za sprawą swoich głośnych związków. W przeszłości spotykał się z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk, Julią Wieniawą i Katarzyną Dąbrowską. Po rozstaniu z ostatnią z nich związał się z Joanną Opozdą. Para wydawała się być naprawdę szczęśliwa, jednak już po kilku miesiącach zaczęło się między nimi psuć. Ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu, jednak na krótko. Po zaledwie kilku tygodniach media obiegła wieść, że znowu są razem i szykują się do ślubu. Ceremonia odbyła się w sierpniu 2021 roku, a chwilę później na jaw wyszło, że zostaną rodzicami.

Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zakłócić ich szczęścia. Fani z niecierpliwością wyczekiwali na informację o narodzinach ich synka, a oni zdawali się tworzyć niezwykle zgrane małżeństwo. Vincent przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku, a zaraz po tym Pudelek poinformował, że Antek i Joanna nie są już razem. Źródło tabloidu przekazało, że aktor poznał inną kobietę, z którą połączyło go silne uczucie.

Antek Królikowski o synku

Na tę chwilę małżonkowie nie komentują tych doniesień, jednak faktem jest, że nie mieszkają już razem. Paparazzi przyłapali ostatnio Królikowskiego na spacerze z psem nowej ukochanej, co jednoznacznie może wskazywać na to, że to z nią układa sobie teraz życie. Mimo to bardzo angażuje się w sprawy Vincenta, którego stara się regularnie odwiedzać.

Młodym rodzicom nie brakuje jednak zmartwień. Kilka dni temu Opozda przekazała, że chłopiec trafił do szpitala, ponieważ dostał wysokiej gorączki.

Niestety wczoraj u mojego miesięcznego synka zdiagnozowano poważną infekcję, rano miał straszną gorączkę i najbliższy czas spędzimy w szpitalu na oddziale patologi noworodka – tłumaczyła.

W jednym z ostatnich wywiadów Antek pochwalił się zgromadzonym reporterom zdjęciem synka oraz rozgadał się na jego temat. Od razu widać, że jest nim zauroczony.

Piękny, duże oczy, usta jak mamusia, no przepiękny — relacjonował w rozmowie z Party.

Aktor nie ukrywa, że bardzo cieszy się z tego, że został ojcem. Maluch napawa go ogromnym szczęściem, co mogliśmy zobaczyć niedawno na udostępnionym przez niego w social mediach nagraniu.

Cieszę się, że mamy Vincenta. Na razie ma miesiąc, to jest niesamowite. Wszystko jak na razie jest ok — powiedział tabloidowi.

Mocno trzymamy kciuki za szybki powrót Vincenta do domu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Oscary 2022

Oscary 2022. Gdzie i o której będzie można obejrzeć transmisję na żywo?

Andrzej Duda odpowiada na groźby: „Polska jest na tyle rozległa, że byłoby gdzie pochować napastników”