w

Księżniczka Charlotte skończyła siedem lat! Wyrosła na piękną dziewczynkę. Sprawdziliśmy, jak zmieniła się w tym czasie

Księżniczka Charlotte, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge
Księżniczka Charlotte, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge

Jedyna córka księcia Williama i księżnej Kate skończyła siedem lat. Dumni rodzice oraz rodzina królewska udostępnili jej aktualne zdjęcia. My sprawdzamy, jak zmieniła się w tym czasie.

Książę William i księżna Kate po raz pierwszy spotkali się na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Mimo że regularnie widywali się na kampusie, nie od razu zaczęło między nimi iskrzyć.

Kiedy ją zobaczyłem, pomyślałem, że jest w niej coś wyjątkowego. Chciałem ją poznać bliżej, ale zostaliśmy przyjaciółmi — powiedział w jednym z wywiadów wnuk monarchini.

Z czasem zaczęli dostrzegać, że mają wiele wspólnych pasji, a także podobne poczucie humoru. Kilka miesięcy później zamieszkali wraz z grupą znajomych w jednym mieszkaniu. Przez krótki okres czasu ukrywali, że są parą, a w międzyczasie przeżyli poważny kryzys, który zaowocował rozstaniem. Mimo to po kilku tygodniach zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć. W 2010 roku media obiegła wieść o ich zaręczynach, a pół roku później odbył się ślub, na którym pojawiło się 1900 gości, wśród których nie brakowało przedstawicieli rodziny królewskiej, wysoko postawionych urzędników i gwiazd.

Krótko po tym zakochani poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. 22 lipca 2013 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, książę George. Niespełna dwa lata później, dokładnie 2 maja, urodziła się księżniczka Charlotte. Najmłodsza pociecha Cambridge’ów, książę Louis, ma cztery lata. Ukochana córeczka książęcej pary właśnie skończyła 7 lat. Jak zmieniła się w tym czasie?

Księżniczka Charlotte skończyła 7 lat

W rodzinie królewskiej tradycją jest, że przy okazji urodzin każdego z jej członków, w social mediach udostępniane są ich zdjęcia. Zaledwie kilka dni temu na oficjalnych profilach familii oraz księcia Williama i księżnej Kate, ukazały się zdjęcia księcia Louisa, który skończył cztery lata.

Tym razem wszyscy świętują jubileusz Charlotte, która 2 maja skończyła 7 lat. Dziewczynka obecnie zajmuje 4. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu. W przeciwieństwie do młodszego brata, bardzo często pojawia się w miejscach publicznych, reprezentując interesy królowej Elżbiety II. W lipcu 2017 roku miała okazję odwiedzić Polskę.

Księżniczka, podobnie jak bracia, jest oczkiem w głowie rodziców. Mimo to rzadko publikują w sieci jej aktualne zdjęcia. Przy okazji jej urodzin mogliśmy zobaczyć, że wyrosła na piękną dziewczynkę. Ma długie, brązowe włosy, które podkreślają kolor jej oczu. Na udostępnionych zdjęciach pozuje na łące usianej kwiatami w chabrowym sweterku, spod którego wystaje kołnierzyk koszuli. Na drugiej fotografii zapozowała z ukochanym pupilem, czarnym cocker spanielem. Książę William wraz z żoną adoptowali suczkę w 2020 roku, na krótko przed tym, jak zmarł ich ukochany pies, Lupo, którego Kate otrzymała w prezencie ślubnym od brata. Zdjęcia zostały wykonane w Norfolk.

Jutro siedem! – napisano pod postem.

Życzenia udostępniono także na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie.

Wszystkiego najlepszego z okazji 7. urodzin, księżniczko Charlotte!

My także przyłączamy się do życzeń. W poniższej galerii znajdziecie zdjęcia księżniczki z różnych okresów w jej życiu. Trzeba przyznać, że w tym czasie naprawdę bardzo się zmieniła.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Victoria Beckham, David Beckham, fot. Instagram

David Beckham świętuje urodziny! Victoria złożyła mu wyjątkowe życzenia i wrzuciła prywatne fotki. To się nazywa prawdziwa miłość

Krystian Ochman, Eurowizja 2022, fot. Instagram

Eurowizja 2022. Krystian Ochman poleciał do Turynu! Sprawdzamy notowania bukmacherów. Czy Polska ma szanse na zwycięstwo?