w

Pożar w Pałacu Buckigham! Zamaskowany mężczyzna wzniecił ogień pod bramą, omal nie doprowadzając do tragedii. Nagranie obiegło sieć [WIDEO]

Pałac Buckingham w ogniu - fot. screenshot Twitter @RawsGlobal, Instagram @theroyalfamily
Pałac Buckingham w ogniu - fot. screenshot Twitter @RawsGlobal, Instagram @theroyalfamily

O włos od tragedii! Wczoraj w nocy zamaskowany mężczyzna próbował podpalić Pałac Buckingham, w którym przebywał król Karol III. 30-latek wzniecił ogień pod bramą, a nagranie z zajścia trafiło do sieci.

Z informacji podanej przez londyńską policję wynika, że we wtorek, około godziny 22:00 pod Pałacem Buckingham pojawił się mężczyzna, który rozpalił ognisko pod bramą. 30-latek chciał podpalić budynek, w którym miał znajdować się król Karol III i jego małżonka, Camilla. Na szczęście dzięki błyskawicznej interwencji służb nie doszło do tragedii, a podpalaczowi nie udało się wejść na teren posesji.

Pożar w Pałacu Buckingham

Daily Mail przekazało, że londyńska policja schwytała sprawcę w zaledwie 30 sekund od momentu, gdy wzniecił ogień. W sieci pojawiło się nagranie z zatrzymania, na którym widać, że płomienie rozrastały się w błyskawicznym tempie i mogły wyrządzić wiele szkód.

Krótko po godzinie 22:08 we wtorek, 20 grudnia, 30-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem podpalania bram Pałacu Buckingham. Mężczyzna został zatrzymany, ogień został ugaszony.

Obecnie sprawca zdarzenia jest przesłuchiwany. Nieznane są motywy jego działania, ale z pewnością funkcjonariusze szybko to ustalą. Poniżej możecie obejrzeć wstrząsające nagranie.

To nie pierwszy raz, gdy król Karol III padł ofiarą niezrozumiałego ataku. Raptem kilka tygodni temu został obrzucony jajkami. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Dziękujemy, że poświęciłeś/aś swój czas na przeczytanie artykułu do końca. Zapraszamy również na nasze profile w mediach społecznościowych. Zaobserwuj Pantofelka na FacebookuTikTokuInstagramie i YouTubie. Bądź na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nas w Wiadomościach Google.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina Nowicka niedawno poślubiła Jakuba Rzeźniczaka. Jak kiedyś wyglądała? Wystąpiła w teledysku znanego rapera [ZDJĘCIA]

Nie żyje Zbigniew Rybak, słynny rugbista i przywódca kibiców. „Odszedł do Valhalli”