w

Książę Louis skończył cztery lata! Rodzina królewska pochwaliła się jego aktualnymi zdjęciami. Ale wyrósł!

Książę William, księżna Kate, książę Louis, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge
Książę William, księżna Kate, książę Louis, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge

Najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate właśnie skończył cztery lata. Rodzina królewska udostępniła w sieci jego zdjęcia. Jak teraz wygląda?

Książę William i księżna Kate wzięli ślub w 2011 roku. Krótko po tym na świecie zaczęły pojawiać się ich dzieci. Najstarszy, książę George, ma już 8 lat. Dwa lata później na świat przyszła jego młodsza siostra, księżniczka Charlotte. Najmłodszy, książę Louis, właśnie świętuje swoje czwarte urodziny.

Cambridge’owie raptem kilka razy pokazali, jak wygląda ich najmłodszy syn. Zagraniczne tabloidy donoszą, że wynika to z faktu, iż strzegą jego prywatności. Chcą też, by pozostał w cieniu, z uwagi na to, że jego szanse na objęcie tronu w Wielkiej Brytanii są nikłe. Mimo to co roku, z okazji urodzin, publikują w sieci jego aktualne zdjęcia. Najczęściej ich autorką jest księżna. Nie inaczej było w tym roku.

Książę Louis skończył cztery lata. Jak wygląda?

Na najnowszych zdjęciach udostępnionych na oficjalnych profilach rodziny królewskiej możemy zauważyć, że Louis jest już naprawdę dużym chłopcem. Na tę chwilę ciężko określić, do którego z rodziców jest najbardziej podobny, nie mniej jednak to uroczy 4-latek, na którego widok od razu raduje się buzia.

Ujęcia, które wykonała księżna Kate, pokazują malucha, który ewidentnie jest w swoim żywiole. Chłopiec harcuje na plaży, a z jego ust nie schodzi uśmiech. Mimo młodego wieku świetnie czuje się przed obiektywem i z powodzeniem mógłby zostać małym modelem. Na urodzinowych fotkach ubrany jest w krótkie, zielone spodenki, siwy sweterek w kolorowe gwiazdki, pod którym ma białą koszulę w niebieską kratę.

Fotografia jubilata ukazała się także na profilu rodziny królewskiej. W opisie ujawniono, że ujęcia zostały zrobione na plaży w Norfolk na początku tego miesiąca.

Pod publikacją aż roi się od komentarzy z komplementami i życzeniami urodzinowymi.

  • Wspaniałe zdjęcie. Wszystkiego najlepszego!
  • Wszystkiego najlepszego, mały książę.
  • Wow, jak to możliwe, że on ma już 4 lata?! Wszystkiego najlepszego księciu Louisie.
  • Jest nieprawdopodobnie uroczy! Wszystkiego najlepszego, księciu Louisie.
  • Jak uroczo.
  • Wszystkiego najlepszego uroczy maluchu.

My także życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anonymous zhakowali kolejną rosyjską firmę i podsumowali dotychczasowe sukcesy. Kolosalna ilość danych

Ukraiński żołnierz przejął rosyjskiego drona. Złapał go… gołymi rękami [VIDEO]