w

Książę William zdradził księżną Kate? Wszystko przez wstydliwy fetysz, który ma zaspokajać kochanka

fot. William i Kate (YouTube screenshot)

W czwartek sieć rozgrzała informacja o rzekomym romansie księcia Williama. Według plotkarskiego profilu „DeuxMoi” następca brytyjskiego tronu posiada kontrowersyjne upodobania w łóżku, na które nie chce zgodzić się księżna Kate.

Książę William i Kate po raz pierwszy spotkali się podczas studiów na uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Jak zdradził William w jednym z wywiadów, ich relacja przez długi czas miał charakter przyjacielski.

Kate i William chodzili razem na mecze rugby oraz mieli podobne poczucie humoru, co skutkowało ewentualnym zbliżeniem się do siebie. Po kilku miesiącach zamieszkali razem w studenckim mieszkaniu wraz z grupą znajomych, a następnie zostali parą.

Problemy w związku

W ich relacji nie zabrakło jednak gorszych momentów. W 2007 roku Kate Middleton i książę William postanowili na kilka miesięcy zakończyć swój związek. Powodem rozstania miała być rzekoma zdrada Williama, który podczas przepustek wojskowych wybierał się na zakrapiane alkoholem imprezy. Podczas jednej z nich miał flirtować z inną kobietą.

Kolejny skandal wybuchł w 2019 roku, kiedy to na królewskim dworze rozprzestrzeniły się plotki o romansie księcia Williama z najlepszą przyjaciółką jego żony, Rose Hanbury. W tym czasie księżna Kate była w ciąży z księciem Louisem.

Kate nie chce zaspokajać fetyszu męża?

Teraz, za sprawą anonimowego donosu opublikowanego przez DeuxMoi, o niewierności Williama znowu zrobiło się głośno. Należy jednak podkreślić, że informacje nie są zweryfikowane i mogą okazać się fałszywe.

Według informatora DeuxMoi, który o sprawie miał dowiedzieć się na jednej z medialnych imprez, książę William upodobał sobie pegging, a na tę formę stosunku nie jest gotowa Kate. Księżna podobno pozwoliła mężowi na zaspakajanie potrzeb, o ile nie wiąże się to z uczuciami.

„To jest takie nieprzyzwoite, że jestem tak wstrząśnięty, że zastanawiam się, czy się z wami tym podzielić (ale i tak to zrobię). Romans tego brytyjskiego księcia jest tajemnicą poliszynela w Londynie i wśród angielskich arystokratów. Jest tematem rozmów na każdej imprezie i w redakcjach” – rozpoczął informator.

Na niedawnej imprezie medialnej powiedziano mi, że prawdziwym powodem romansu były preferencje seksualne księcia, dokładnie pegging, na który jego żona się nie godzi, bo ma zbyt tradycyjne podejście do tych spraw. Potrzeby zaspokojone gdzie indziej, o ile nie stają się emocjonalne, jak to było w przypadku ostatniej kobiety, nie przeszkadzały jej– brzmiał donos.

Pegging to forma stosunku analnego, podczas którego kobieta wkłada dildo do odbytu mężczyzny.

Źródło: DeuxMoi

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

7-letnia córka Pauliny K. widziała gwałt i tortury 14-letniej Kasi. Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie

Przehulał oszczędności na urlopie. Bał się reakcji żony, więc upozorował własne porwanie