w

Eurowizja 2023. Księżna Kate wystąpiła razem z Kalush Orchestra! Takie widowiska świat się nie spodziewał! (WIDEO)

Księżna Kate Middleton, Kalush Orchestra - fot. screenshot YouTube @EurovisionSongContest
Księżna Kate Middleton, Kalush Orchestra - fot. screenshot YouTube @EurovisionSongContest

Eurowizja 2023 zaczęła się z pompą! Takiego zaskoczenia nikt się nie spodziewał! Wydarzenie otworzył występ ubiegłorocznego zwycięzcy — grupy Kalush Orchestra, której akompaniowała księżna Kate Middleton! Wiedzieliście, że jest utalentowaną pianistką?

Eurowizja 2023 to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Europie, ale tegoroczna edycja przerosła najszczersze oczekiwania widzów. Konkurs otworzyło nagranie, na którym ubiegłoroczny zwycięzca, grupa Kalush Orchestra, wykonała zwycięski przebój, Stefania. Na klipie mogliśmy zobaczyć kilku artystów, którzy razem z muzykami odśpiewali piosenkę. To, co wydarzyło się później, odbiera mowę!

Eurowizja 2023. Księżna Kate wystąpiła z Kalush Orchestra

Tegoroczny konkurs Eurowizji 2023 przyciągnął wielu widzów nie tylko z Europy, ale i ze świata. Nic w tym dziwnego, ponieważ wydarzenie odbyło się w Wielkiej Brytanii, raptem kilka dni po koronacji króla Karola III i jego małżonki, królowej Camilli.

Para królewska uświetniła wydarzenie swoją obecnością, ale to nie oni skradli uwagę widzów, a księżna Kate Middleton. Choć nie pojawiła się w LiverpoolArena, to i tak mogliśmy ją zobaczyć. Żona następcy tronu, księcia Williama, pojawiła się w klipie Kalush Orchestra. Ubrana w przepiękną, chabrową suknię, zagrała na fortepianie kilka nut Stefanii. Wideo nakręcono w The Crimson Room w Pałacu w Windsorze.

Eurowizyjna niespodzianka. To przyjemność, móc dołączyć do Kalush Orchestra w wyjątkowym przedstawieniu piosenki, która w zeszłym roku wygrała Eurowizję. Życzę wspaniałego widowiska, Liverpool — napisała na Instagramie.

Wpis opatrzyła wideo, na którym raz jeszcze zaprezentowała swój ukryty talent.

Wiedzieliście, księżna Kate jest tak utalentowaną fortepianistką?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Monika Richardson - fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson publicznie rozlicza się z błędów przeszłości. Nękają ją wyrzuty sumienia. „Nie jest mi wesoło”

Blanka - fot. screenshot YouTube @EurovisionSongContest

Eurowizja 2023. Blanka odniesie spektakularny sukces i trafi do TOP 10? Po występie jej szanse nieoczekiwanie poszybowały w górę!