w

Księżna Kate ma RAKA. To dlatego usunęła się w cień. „Jestem na wczesnym etapie leczenia”

Księżna Kate - fot. Instagram @princeandprincessofwales
Księżna Kate - fot. Instagram @princeandprincessofwales

W rodzinie królewskiej zapanował niezwykle trudny czas. Fani potomków głowy Wielkiej Brytanii od tygodni snuli domysły, co dzieje się z księżną Kate. Nikt jednak nie spodziewał się takich wieści…

Księżna Kate od czasu styczniowej operacji trzymała się z dala od blasku fleszy. Internauci głowili się, co mogło się z nią wydarzyć i snuli przeróżne teorie. Pojawiały się pogłoski, że wszystkiemu winien jest rzekomy romans księcia Williama; sądzono, że z jakiegoś powodu rodzina królewska zaczęła ją ukrywać, tymczasem prawda okazała się znacznie gorsza.

Księżna Kate ma raka

W piątkowy wieczór na oficjalnym profilu księcia i księżnej Walii pojawiło się wideo, na którym po raz pierwszy od dawna mogliśmy zobaczyć żonę następcy tronu. Nikt nie podejrzewał, że postanowiła się pokazać, by przekazać zatrważające wieści – księżna Kate ma raka.

W styczniu w Londynie przeszłam poważną operację jamy brzusznej. Wówczas sądzono, że nie jest to stan nowotworowy. Operacja zakończyła się pomyślnie, jednak testy przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka.

Zaraz po tym dodała, że rozpoczęła chemioterapię.

W związku z tym mój zespół medyczny zalecił, abym zapobiegawczo poddała się chemioterapii. Obecnie jestem na wczesnym etapie leczenia.

Nie kryła, że mając na uwadze dobro ich rodziny, starali się jak najdłużej utrzymać tę informację w tajemnicy.

Oczywiście był to ogromny szok. William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby dla dobra naszej rodziny poradzić sobie z tym prywatnie.

Poniżej możecie obejrzeć wideo.

Czarne chmury nad rodziną królewską. Najpierw król, teraz księżna Kate

Ciężko wyobrazić sobie co obecnie przeżywa rodzina królewska. Przed kilkoma tygodniami Pałac Buckingham poinformował, że król Karol III ma raka, a teraz wyszło na jaw, że jego synowa również usłyszała taką diagnozę. Mniej więcej w tym samym czasie media obiegła informacja, że również Sarah Fergusson, księżna Yorku i była żona księcia Andrzeja, ma czerniaka.

Król Karol III jest poważnie chory. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym potwierdzono, że ma NOWOTWÓR

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Blanka Lipińska - fot. @blanka_lipinska

Blanka Lipińska narzeka na ceny podstawowych produktów w sklepach. Dała emerytom nietypową radę. „To się bardziej opłaca”

fot. fryderyki.pl

Fryderyki 2024. Jubileuszowa gala już za nami. Kto wrócił do domu z prestiżową statuetką?