w

Księżna Kate szuka asystentki. Kandydatka musi być przede wszystkim DYSKRETNA, a w zamian otrzyma OGROMNE wynagrodzenie

Księżna Kate, fot. Instagram
Księżna Kate, fot. Instagram

Księżna Kate szuka osobistej asystentki. W sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę. Idealna kandydatka musi spełnić szereg wymogów, a w zamian za to zgarnie pokaźną sumkę.

Księżna Kate 29 kwietnia 2011 roku została żoną księcia Williama, najstarszego wnuka królowej Elżbiety II. Para wspólnie wychowuje troje dzieci: księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Maluchy zajmują odpowiednie trzecie, czwarte i piąte miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu.

Cambridge’owie tworzą niezwykle zgrany duet, który jest wprost uwielbiany przez Brytyjczyków. Księżna towarzyszy mężowi podczas wszystkich publicznych wystąpień, dzięki czemu udało jej się zyskać grono wiernych fanów na całym świecie. Bardzo angażuje się też w działalność charytatywną. Kilka miesięcy po tym, jak wyszła za mąż, ogłosiła, że wspiera takie organizacje, jak Room Art, National Portrait Gallery czy Action on Addiction. Z biegiem czasu lista zaczęła się wydłużać. Nie trudno domyślić się, że ma na swoich barkach ogromną ilość obowiązków, których nie byłaby w stanie zrealizować bez pomocy asystentki. Właśnie szuka nowej. Jakie wymogi musi spełnić kandydatka na to stanowisko?

Księżna Kate szuka asystentki. Jakie ma wymagania?

Nie trudno domyślić się, że księżna ma bardzo wysokie wymagania względem kandydatów na to stanowisko. The Household of TRH The Duke and Duchess of Cambridge udostępniło na Linkedin ofertę pracy.

The Household of TRH The Duke and Duchess of Cambridge wspiera oficjalną i charytatywną działalność Ich Królewskich Wysokości. Jest to wyjątkowa okazja, aby dołączyć do naszego zespołu we wspieraniu zastępcy prywatnego sekretarza księżnej Cambridge — brzmi fragment ogłoszenia.

Do obowiązków osoby zajmującej to stanowisko należeć będzie m.in. monitorowanie korespondencji, kontraktowanie się z urzędami i innymi osobami, organizowanie podróży i spotkań oraz trzymanie pieczy nad wszelkimi ustaleniami logistycznymi z tym związanymi, oraz sporządzanie dokumentacji i protokołów.

Idealny kandydat na asystenta księżnej Cambridge powinien mieć doświadczenie w branży administracyjnej, doskonale znać się na obsłudze takich programów, jak: Power Point, Outlook, Word i Excel. Ważne są także umiejętności organizacyjne i umiejętność szybkiego sporządzania notatek. Równie istotne są duże umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu oraz planowania z wyprzedzeniem. Asystent powinien też dbać o szczegóły, być zmotywowany, dyskretny, taktowny, dojrzały i zainteresowany działalnością swojej szefowej.

W ogłoszeniu zaznaczono, że zespół ceni sobie różnorodność, dlatego też nie zwraca się uwagi na płeć, rasę, pochodzenie, religię, wiek, orientację seksualną czy niepełnosprawności. To świetna oferta dla osób szukających nowych doświadczeń i pragnących rozwinąć skrzydła.

Zależy nam na tym, aby wszyscy pracownicy mogli wykorzystać swój maksymalny potencjał i abyśmy mogli czerpać siłę z naszej różnorodności — napisano.

Mirror ustalił, że asystent księżnej Kate pracowałby 37 i pół godziny tygodniowo. Teraz kwestia najistotniejsza — zarobki. W przeliczeniu na złotówki rocznie na tym stanowisku można wyciągnąć nawet 150 tys. zł. Podobno jak na razie na stanowisko aplikowało ponad 200 kandydatów.

Skusicie się?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ukraińcy mieli trafić kolejny rosyjski okręt! „Admirał Makarow został oddany Bogu Mórz”

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

Putin chce stworzyć własną WIKIPEDIĘ. „Pożądane są OBIEKTYWNE, ważne informacje”. Już wciela plan w życie