w

Księżna Kate zaplanowała mocne powitanie księcia Harry’ego w Wielkiej Brytanii. Wiadomo, co mu wygarnie prosto w twarz

Książę William, książę Harry, księżna Kate, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge, sussexroyal
Książę William, książę Harry, księżna Kate, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge, sussexroyal

Księżna Kate niegdyś pozostawała w bliskich relacjach z księciem Harrym, jednak odkąd związał się z Meghan Markle, ich relacje znacznie się osłabiły. Wiadomo, co chce mu powiedzieć, gdy spotkają się w Wielkiej Brytanii podczas obchodów jubileuszu królowej.

Księżna Kate i książę Harry w przeszłości mieli ze sobą naprawdę świetny kontakt. Chętnie ze sobą rozmawiali i nie raz przyłapano ich na tym, jak żartowali. Niestety odkąd młodszy wnuk królowej związał się z Meghan Markle, zaczęło się między nimi gorzej układać. Sytuację pogorszył konflikt braci oraz przełomowy wywiad Sussexów z Oprah Winfrey. Wyrządzili wówczas mnóstwo krzywd rodzinie królewskiej, która z trudem pogodziła się z tym, co wygadywali na ich temat.

Zbuntowani małżonkowie po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych ograniczyli z nimi kontakt do minimum. Harry kilkukrotnie wracał do ojczyzny, jednak dopiero po dwóch latach zdecydował się odwiedzić babkę z żoną. Krótko po tym monarchini wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że przy okazji obchodów Trooping the Colour, mają zakaz wstępu na balkon, z którego wraz z rodziną królewską będzie obserwowała paradę.

Królowa podjęła kluczową decyzję, zakazując Harry’emu, Meghan i Andrzejowi wstępu na balkon Pałacu Buckingham podczas Trooping the Colour. Jej Wysokość zdecydowała „po dokładnym rozważeniu”, że na balkonie będą pojawiać się tylko członkowie rodziny królewskiej, którzy wykonują oficjalne obowiązki publiczne. Rozumie się, że Harry, Meghan i ich dzieci będą uczestniczyć w innych wydarzeniach jubileuszowych — poinformowało Daily Mail.

Kilka minut później Sussexowie udostępnili komunikat, że wraz z dziećmi wybierają się do Wielkiej Brytanii, by świętować z Elżbietą II.

Książę Harry i Meghan, książę i księżna Sussex są podekscytowani i zaszczyceni, mogąc uczestniczyć ze swoimi dziećmi w obchodach platynowego jubileuszu królowej — przekazał rzecznik pary.

To pierwsza taka sytuacja, gdy Harry będzie mógł spędzić więcej czasu z bratem i jego żoną. Księżna już zaplanowała, jak powita szwagra.

Księżna Kate szykuje mocne powitanie dla księcia Harry’ego

Jeszcze w 2018 roku wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak Kate świetnie dogaduje się z młodszym bratem męża. Fotoreporterzy wielokrotnie przyłapywali ich na dyskusjach, które najczęściej okupowali salwami głośnego śmiechu.

Często można było ich zobaczyć, jak chichotali razem niegrzecznie podczas królewskich wydarzeń. Harry był wdzięczny, że ma w pobliżu inną osobę, która mogłaby mu pomóc upewnić się, że książę William nie traktuje spraw zbyt poważnie. Kate i Harry byli cudownie blisko i to taki wstyd, że ich przyjaźń została zepchnięta na dalszy plan, odkąd Harry i jego żona poróżnili się z rodziną — relacjonuje informator New Idea.

Księżna słynie z łagodnego usposobienia i można odnieść wrażenie, że naprawdę ciężko jest wyprowadzić ją z równowagi. Choć Harry z Meghan wyrządzili rodzinie królewskiej wiele krzywd, nadal, choć znacznie rzadziej, kontaktuje się ze szwagrem.

Kate nadal wysyła wiadomości urodzinowe i prezenty dla Harry’ego i dzieci, a od czasu do czasu wysyła do niego SMS-y, aby się zameldować. Teraz wszystko jest dość formalne i nie ma śladu ich dawnego przekomarzania się — dodało.

Kate w prywatnej rozmowie z przyjaciółmi wyznała, że młodszy brat jej męża bardzo się zmienił. Z uwagi na to, że jest niezwykle szczera, zamierza mu to powiedzieć prosto w twarz przy najbliższej nadarzającej się okazji.

Kate powiedziała przyjaciołom, że czuje, jakby ledwo go rozpoznawała – co bez wątpienia powie mu w twarz, jeśli wróci do domu w przyszłym miesiącu na Jubileusz Królowej.

Zdaniem źródła tabloidu, to właśnie ona odegra kluczową rolę przy okazji powitania Sussexów w Wielkiej Brytanii. Jest świadoma tego, że księciu Williamowi bardzo zależy na tym, by jego relacje z młodszym bratem uległy poprawie, dlatego też postanawia interweniować w tej sprawie.

Kate w głębi duszy wie, że William chce brata mieć w pobliżu. Kate czuje, że jej zadaniem będzie pomóc obu mężczyznom w radzeniu sobie z ich dumą i ego. Kate byłaby pierwszą osobą, która przyznałaby, że jej mąż nie był taki sam, odkąd pokłócił się z Harrym, i głęboko za nim tęskni. Okazuje się, że to prawda, Kate wie, że pewnego dnia będzie potrzebował ramienia, żeby się wypłakać.

Myślicie, że żonie następcy tronu uda się pogodzić zwaśnionych braci, czy też przez jej ingerencję ich relacje jeszcze bardziej się pogorszą? Powinna się mieszać w ich konflikt?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Jacek Kurski, Krystian Ochman, fot. AKPA

Eurowizja 2022. Jacek Kurski studzi emocje przed finałem. Padły szokujące słowa. „Europa produkuje dużo tandety”

Kelly Osbourne jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciem USG