w

Kelly Osbourne jest w ciąży! Pochwaliła się zdjęciem USG

Kelly Osbourne, fot. Instagram @kellyosbourne

Kelly Osbourne w ostatnim czasie ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych. Teraz wraca z przytupem. Właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Kelly Osbourne to brytyjska piosenkarka, aktorka i projektantka mody. Ogromną popularnością cieszy się od najmłodszych lat, z uwagi na to, że jej ojcem jest legendarny Ozzy Osbourne, który był członkiem grupy Black Sabbath. Karierę w show-biznesie rozpoczęła od wystąpienia w reality show Rodzina Osbourne’ów, które było emitowane na antenie MTV. W 2002 roku debiutowała jako wokalistka, nagrywając cover utworu Papa Don’t Preach, który w oryginale śpiewała Madonna. Kilka miesięcy później na rynku pojawił się jej album Shut Up, który przyniósł jej jeszcze większą popularność. Na kolejnym krążku, który był reedycją pierwszego, pt. Changes mogliśmy usłyszeć ją w duecie z ojcem. Widzowie mogą kojarzyć ją z ról w takich filmach, jak Austin Powers i Złoty Członek.

Osbourne w przeszłości bardzo się pogubiła i popadła w uzależnienie od narkotyków. Po raz pierwszy zażyła ich, gdy miała zaledwie 13 lat. Niezdrowy tryb życia nie tylko wpłynął na jej zdrowie, ale i wygląd. Jeszcze do niedawna miała bardzo dużą nadwagę. W podcaście The Recovery wyznała, że w pewnym momencie swojego życia bardzo cierpiała, ponieważ wielu jej znajomych zmarło przez używki i podejrzewała, że wkrótce podzieli ich los.

Nie sądziłam, że dożyję 35. roku życia. Wielu moim przyjaciołom się to nie udało, a pochowanie ich było czymś naprawdę trudnym. Długo nosiłam w sobie poczucie winy ocalałej. Dziś od prawie trzech lat jestem trzeźwa.

Na szczęście ten etap ma już za sobą. Porzuciła nałogi i poddała się operacji bariatrycznej, dzięki której udało jej się zrzucić 40 kg. Teraz w jej życiu nadchodzą kolejne poważne zmiany.

Kelly Osbourne jest w ciąży

Kelly od kilku lat jest w związku z 45-letnim Sidem Wilsonem, członkiem zespołu Slipkont. Poznali się w 1999 roku i przez kilkanaście lat byli przyjaciółmi. Z czasem jednak zrodziło się między nimi poważniejsze uczucie i postanowili zostać parą. Wokalistka najczęściej nazywa partnera najlepszym przyjacielem i bratnią duszą.

Teraz mają kolejny powód do radości, ponieważ Osbourne po długiej przerwie wróciła na Instagram, by przekazać, że jest w ciąży. Za kilka miesięcy powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Wiem, że w ostatnich miesiącach mnie tu nie było, ale pomyślałam, że podzielę się z wami wszystkimi powodem tego milczenia. Z radością mogę powiedzieć, że będę mamusią. Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to nic nie powiedzieć. Jestem przeszczęśliwa! – napisała.

Wpis opatrzyła kadrem, na którym chwali się zdjęciem USG. Od razu można dostrzec, że informacja ta naprawdę ją uszczęśliwiła.

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. My także życzymy przyszłej mamie oraz maluszkowi dużo zdrowia i szczęścia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Książę William, książę Harry, księżna Kate, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge, sussexroyal

Księżna Kate zaplanowała mocne powitanie księcia Harry’ego w Wielkiej Brytanii. Wiadomo, co mu wygarnie prosto w twarz

Piotr Kraśko, fot. AKPA

Piotr Kraśko usłyszał zarzuty! Za jazdę bez uprawnień grozi mu surowa kara