w ,

Księżna Kate i książę William szukają ochroniarza po ostatnich atakach. Wynagrodzenie zwala z nóg!

fot. Instagram screenshot

Książę William i księżna Kate postanowili wzmocnić ochronę i poszukują nowego pracownika, który ma zapewnić im bezpieczeństwo. Standardy zostały najprawdopodobniej podniesione po ostatnich udaremnionych atakach na rodzinę królewską. Bylibyście zainteresowani posadą?

Księżna Kate i William należą do grona najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Parę dni temu, Kate obchodziła swoje 40. urodziny, które pałac uczcił zjawiskowymi portretami z biżuterią Diany. Para stara się aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności i nie wdawać w skandale. Mimo to, ze względu na piastowane stanowisko, muszą się liczyć z możliwością ataku na ich zdrowie lub życie.

W ostatnim czasie doszło do aż dwóch takich sytuacji. Pod koniec ubiegłego roku, pod domem Kate i Williama, został postrzelony uzbrojony napastnik. Natomiast celem drugiego ataku, który miał miejsce w trakcie świąt Bożego Narodzenia, była sama królowa Elżbieta II. Zamachowiec uzbrojony w kuszę próbował dostać się na teren zamku Windsor i zabić królową, ale został zatrzymany przed wkroczeniem na teren.

Para zatrudnia nowego ochroniarza

W związku z nasilonym zagrożeniem, książę i księżna Cambridge zdecydowali się na podniesienie poziomu swojego bezpieczeństwa. Na stronie Pałacu Kensington pojawiła się oferta przeznaczona dla osób z doświadczeniem w ochroniarskiej branży. W ogłoszeniu podano, jakie czynności wejdą w zakres obowiązków nowego ochroniarza rodziny królewskiej.

– „Twoją rolą jako pracownika ochrony będzie wspieranie naszego zespołu w działaniach, aby Pałac Kensington był miejscem bezpiecznym do pracy i wizyt. Do zadań należeć będą tradycyjne elementy kontroli dostępu, patrolowania, prowadzenie ewidencji zmian, monitoring obrazu z kamer bezpieczeństwa, monitorowanie systemów bezpieczeństwa, otwieranie i zamykanie wejścia na teren, gotowość do pomocy naszym gościom w sposób, który pomoże im cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami. Jako że jest to rola wspierająca, twoje zmiany mogą być okolicznościowe i mogą wiązać się z pracą zarówno w dzień, jak i w nocy” – czytamy w ogłoszeniu.

Wygląda na to, że pracownik, będzie zajmował się głównie zabezpieczaniem terenu leżącego w zachodnim Londynie pałacu Kensington, który zamieszkuje księżna Kate, książę William oraz trójka ich dzieci.

A co z wynagrodzeniem?

Jak podaje dziennik „Daily Star”, za swoją pracę nowo zatrudniony ochroniarz ma otrzymywać kwotę 22 390 funtów rocznie (prawie 122 000 tys. zł). Jak na brytyjskie standardy nie wydaje się to powalająca kwota, ale jest jeden haczyk – będzie to praca w niepełnym wymiarze godzin. Ochroniarz pracował będzie dwa dni i dwie noce, a następnie przysługiwać mu będą cztery dni wolnego. Praca dla rodziny królewskiej z pewnością dobrze wygląda też w CV.

Bylibyście chętni? Co uważacie o wynagrodzeniu?

Źródła: Daily Star

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Ciężarna Joanna Opozda trafiła do szpitala po incydencie z ojcem! Przerwała milczenie i wystosowała apel do Dariusza

Ewa Krawczyk straci dużą część renty po Krzysztofie Krawczyku. Znamy decyzję ZUS-u