w ,

SuperSuper

Kate Middleton obchodzi 40. urodziny. Pałac opublikował zjawiskowe portrety księżnej z biżuterią Diany. Wypowiedział się były fotograf rodziny królewskiej

fot. Instagram & Twitter screenshot

Kate Middleton właśnie obchodziła 40. rocznicę urodzin. Pałac Kensington z tej okazji opublikował niezwykłe fotografie Kate w biżuterii księżnej Diany. Jak wasze wrażenia?

Księżna Cambridge jest ulubienicą Brytyjczyków, a każdy jej krok śledzą media i wierni fani. Popularność zdobyła dzięki niezwykłemu wdziękowi i klasie, a także chętnemu angażowaniu się w życie społeczności.

Niezwykłe portrety Kate

9 stycznia Kate, która zbliża się już do 11 lat małżeństwa z księciem Williamem, obchodziła swoje czterdzieste urodziny. Z okazji okrągłego jubileuszu, Pałac Kensington zdecydował się opublikować aż trzy portrety księżnej (zazwyczaj zgodnie z tradycją publikuje tylko jeden). Komplet składa się z dwóch zdjęć w odcieniach szarości i jednym w kolorze.

Na pierwszej z fotografii, których autorem jest Paolo Roversi, widzimy jubilatkę w  czerwonej, asymetrycznej sukni Alexandra McQueena z odsłoniętym ramieniem. Kate z uśmiechem wpatruje się w obiektyw.

Kolejne dwa zdjęcia przedstawiają księżną w niezwykłej osłonie. Middleton jest wystrojona w odświętne kreacje McQueena, który jest ulubionym projektantem Kate. Na portrecie widoczna jest biżuteria po księżnej Dianie – perłowy kolczyk i diamentowy pierścień.

Nawiązanie do Diany bardzo pasuje przy postaci księżnej. Obie były uwielbiane przez Brytyjczyków i słynne ze swojego szyku i elegancji, a także pomocy innym.

W rozmowie z „Daily Mail” poprzedni fotograf rodziny królewskiej, Ian Lloyd, skomentował niezwykłe portrety.

– „Te zdjęcia przypominają portrety Diany autorstwa Patricka Demarcheliera – czarno-białe, minimalistyczne tło, bardzo romantyczne. Oba pokazują kobiety z rosnącą pewnością siebie, które potrafią błyszczeć samodzielnie, z dala od rodziny” – powiedział.

Życzenia księżnej złożyła między innymi królowa Elżbieta II.

Co sądzicie o Kate? Godna następczyni Diany?

Źródła: Instagram – dukeandduchessofcambridge ; BBC News ; Daily Mail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nie żyje 17-letni syn ​Sinead O’Connor. Wokalistka znalazła winnych śmierci: „Będzie pozew”

Zmarł Bob Saget! Dopiero co opublikował ostatniego Tweeta