w

Melissa Sloan jest najbardziej wytatuowaną matką na świecie. Salony tatuażu odmawiają jej swoich usług. Kobieta radzi sobie z tym w nietypowy sposób

Melissa Sloan - fot. Instagram @melissa.sloan.357284
Melissa Sloan - fot. Instagram @melissa.sloan.357284

Ciało Melissy Sloan pokrywa ponad osiemset tatuaży. Przez swój nietypowy wygląd nie jest mile widziana w wielu miejscach, w tym również w lokalnych studiach tatuażu. W jednym z wywiadów kobieta otworzyła się na temat trudnych chwil, które przeżyła.

Melissa Sloan jest znana jako najbardziej wytatuowana mama na świecie. Ten przydomek jest jak najbardziej zasłużony, bo ciało Walijki pokrywa łącznie ponad 800 wzorów na skórze. Prywatnie jest mamą siedmiorga dzieci. O Melissie zrobiło się bardzo głośno, gdy w 2022 roku wyproszono ją z jasełek w szkole. Powodem był jej wygląd. Nauczyciel zasugerował wówczas, że może oglądać przedstawienie przez okno.

Kobieta przyznała w jednym z wywiadów, że ma problem ze znalezieniem pracy. Zapewnia, że podjęłaby się każdego zawodu, gdyby tylko dostała taką możliwość.

Nie mogę znaleźć pracy. Złożyłam podanie o pracę przy czyszczeniu toalet w miejscu, w którym mieszkam, a oni nie chcieli mnie z powodu moich tatuaży. Gdyby ktoś zaoferował mi jutro pracę, poszłabym i pracowała – przyjęłabym ofertę. Spodziewałam się tego w życiu, że mogę nie dopasować się do ludzi, ponieważ lubię być sobą i zawsze będę sobą – powiedziała.

Melissa otarła się o tragedię

Mimo, że wygląd Sloan przysparza jej wiele problemów, kobieta nie rezygnuje z tatuowania się. Ubolewa nad tym, że lokalne studia nie chcą podejmować się pracy przy wzorach na jej ciele. Skórę Melissy ozdabia więc jej partner, Luke.

Jakiś czas temu para przeżyła prawdziwy koszmar. Wszystko przez to, że mężczyzna trafił do szpitala. Problemy zdrowotne partnera Sloan były tak poważne, że obawiano się najgorszego. Ku zaskoczeniu wszystkich, Walijka najbardziej martwiła się o to, że… nie miałby jej już kto robić tatuaży.

Nadal jest ze mną, niech go Bóg błogosławi. Nie wiem, co bym bez niego zrobiła, naprawdę nie wiedziałabym, co robić. (…) Teraz wszystko z nim w porządku, miał niewydolność serca i tylko połowa jego serca pracuje – powiedziała w wywiadzie dla The Daily Star.

Kobieta wyznała, że choroba Luke’a pomogła jej odnaleźć w sobie wiarę, chociaż nie jest mile widziana w kościele z powodu swojego wyglądu.

Kiedy Luke leżał w szpitalu i zostało mu kilka godzin życia, byłam przy nim. Dostał wszystko, musiał tylko przetrwać. Modliłam się tej nocy w pokoju, choć nigdy wcześniej się nie modliłam (…) I zdarzył się cud, przeżył i myślę, że wtedy zacząłem wierzyć w Jezusa – powiedziała.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Melissy Sloan. Pasują jej te tatuaże?

fot. Facebook
fot. Instagram @melissa.sloan.357284
fot. Instagram @melissa.sloan.357284
fot. Instagram @melissa.sloan.357284

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Iga Krefft - fot. Instagram @igaofeliakrefft

Tak mieszka Iga Krefft. Gwiazda „M jak miłość” kupiła maleńki dom pod Warszawą. „W dość młodym wieku mogłam sobie pozwolić” (FOTO)

Grubson, Halina Mlynkowa, Grzegorz Hyży - fot. Instagram @grubsonofficial @halinamlynkowa @grzegorzhyzy

Ile polskie gwiazdy zarabiają za koncerty? Ujawniono stawki popularnych artystów. Kwoty mogą zwalić z nóg!