w

Laluna Unique ostro o Dagmarze Kaźmierskiej: „Już skończyła się kariera. Nie ma Dagmary, ja tu teraz rządzę”

fot. Instagram @lala_laluna_official & @queen_of_life_77

Laluna Unique przez długi czas występowała w tym samym programie z Dagmarą Kaźmierską. W najnowszym wywiadzie „królowa życia” rzuciła kilka gorzkich słów pod adresem byłej koleżanki z show.

Laluna Unique zyskała popularność w mediach i sieci dzięki udziałowi w reality show „Królowe życia” . Celebrytka znana jest ze swojego bezpośredniego charakteru i zamiłowania do medycyny estetycznej. Laluna regularnie udaje się do swoich ulubionych klinik i wprowadza nowe modyfikacje, którymi następnie chwali się w mediach społecznościowych.

Na co dzień Laluna zajmuje się handlem perukami, a od 2022 roku jest również zawodniczką FAME MMA. Widzowie oprócz „Królowych życia” mogli zobaczyć ją także w produkcjach takich jak „99 – gra o wszystko” czy „Damy i wieśniaczki”.

Laluna Unique o Dagmarze Kaźmierskiej: „TTV nie chciało jej więcej w programie”

Laluna w najnowszym wywiadzie dla Fansportu.pl opowiedziała o freak fightach i udziale w przyszłych wydarzeniach, lecz nie był to jedyny temat rozmowy. Pod koniec wywiadu Laluna została zapytana o plany związane z kolejnymi występami w telewizji. Jak się okazuje, najprawdopodobniej już za niedługo możemy spodziewać się kolejnego sezonu programu „Diabelnie boskie”.

We wrześniu ruszamy z „Diabelnie boskie”. Nie wiem czy mogę o tym mówić… a ch*j tam – zdradziła celebrytka.

Na pytanie o ewentualny powrót na antenę „Królowych życia” gwiazda TTV stwierdziła, że jego miejsce na dobre zajęły „Diabelnie boskie” i program nie wróci pod starą nazwą. „Przecież to tylko jest nazwa zmieniona” – zauważyła. Z kolei po wzmiance o Dagmarze Kaźmierskiej Laluna postanowiła wypowiedzieć się o koleżance z branży.

Kto tu teraz rządzi? Nie ma Dagmary, królowa jest tylko jedna. Nie ujmując, bo jeszcze mamy Izunię, jeszcze mamy Julcię. My jesteśmy trzy topowe – podkreśliła.

Jak się okazuje, Laluna nie wróży Kaźmierskiej powrotu do telewizji.

Teraz? A z jakiej racji?! Już skończyła się kariera – powiedziała w rozmowie z Fansportu.pl.

Laluna wytłumaczyła, że nigdy za bardzo nie lubiła się z Dagmarą. Sytuacje pogorszył fakt, że w jednym z wywiadów Kaźmierska miała stwierdzić, że nie darzy Laluny sympatią.

Powiedziała na wywiadach na mnie to i tamto. Ona nie obraziła mnie, bo ona mnie nigdy nie obrażała ani ja jej, ja lubię jej syna. Ale powiedziała, że „nie darzy mnie sympatią”. Ona mnie nie lubi. Ja ogólnie też nie byłabym z nią koleżanką. My mamy podobnie mocne charaktery, ale inne – wyznała gwiazda TTV.

Laluna zapowiedziała także, iż Dagmara Kaźmierska nigdy nie pojawi się w „Diabelnie boskich”.

Dagmara u nas w programie nigdy nie zagości, bo ja z innymi królowymi przejęłyśmy pałeczkę – wyznała.

Unique stwierdziła również, że Kaźmierska wcale nie wycofała się z TTV z własnej woli.

Kto się wycofał z tego? TTV nie chciało jej więcej w tym programie. No jak, o czym mowa? – rzuciła.

Spodziewaliście się tak mocnych słów? Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Agata i Piotr Rubikowie dotarli do Miami. Pochwalili się luksusowym apartamentem! [ZDJĘCIA]

Selena Gomez, Francia Raisa - fot. Instagram @selenagomez

Selena Gomez wyciągnęła rękę na zgodę do byłej przyjaciółki, która oddała jej nerkę. Fani byli w szoku. Co napisała?