w

Dagmara Kaźmierska i Gabriel Seweryn kilka lat temu mieli medialny konflikt. Gwiazda „Królowych życia” zdradziła, czy udało im się pogodzić przed jego śmiercią

Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn - fot. Instagram
Dagmara Kaźmierska, Gabriel Seweryn - fot. Instagram

We wtorek 28 listopada nieoczekiwanie odszedł Gabriel Seweryn w wieku zaledwie 56 lat. Dagmara Kaźmierska, która tak jak on zasłynęła z programu Królowe życia, udzieliła komentarza w tej sprawie. Celebryci swego czasu mieli głośny konflikt. Czy zdążyli się pogodzić przed nagłą śmiercią Seweryna?

28 listopada w mediach pojawiła się szokująca informacja o śmierci znanego z Królowych życia Gabriela Seweryna. Kilka godzin wcześniej celebryta prowadził niepokojącą transmisję na żywo, podczas której roztrzęsiony przekonywał, że pogotowie ratunkowe odmówiło mu pomocy. Rzecznik ratownictwa medycznego w Legnicy wydał oświadczenie, według którego pacjent i otaczające go osoby miały zachowywać się agresywnie wobec ratowników medycznych. Sprawą zainteresowała się również prokuratura.

Dagmara Kaźmierska wspomina Gabriela Seweryna

W środę odbył się pogrzeb Gabriela Seweryna. Na uroczystości pojawiło się kilka gwiazd Królowych Życia. Nie zabrakło Izabeli Macudzińskiej czy byłego partnera celebryty, Rafała Grabiasa. Nie pojawiła się natomiast Dagmara Kaźmierska, która kilka lat temu prowadziła medialną kłótnię z Sewerynem i jego ówczesnym partnerem. Para wówczas stwierdziła, że nie rozumie fenomenu celebrytki, a ona w odwecie zasugerowała, że mężczyźni mają problem z dochowaniem wierności w związku. W najnowszym wywiadzie z Faktem Kaźmierska zdradziła, czy udało jej się zażegnać konflikt z celebrytą.

Mieliśmy jakąś tam potyczkę słowną, ale wszystko dobrze się skończyło. My się pogodziliśmy – zapewniła.

W tej samej rozmowie wyznała, jakie emocje towarzyszą jej w związku z odejściem gwiazdora Królowych życia.

Gabrysia odejście jest bardzo smutne. Tym bardziej że pomiędzy nami jakaś relacja była. To nie była obca mi osoba. Ja bym nie chciała się rozwodzić za dużo w tym temacie. Uszanujmy jego odejście. Niech on śpi w spokoju, bidny. Niech to ucichnie. Ja nie jestem za tym, żeby ludzie roztrząsali to w jakichkolwiek wywiadach. To jest temat bardzo ciężki dla jego najbliższych – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska

To już?! Małgorzata Tomaszewska opublikowała zdjęcie z PORODÓWKI! Wspomniała o bólu. „Szybko się o tym zapomina”

Świąteczne stylizacje paznokci - fot. Instagram @lindseysbeautylounge1, @onenailtorulethemall, @cherrybombnailss

Paznokcie na święta. Te wzory i kolory są najmodniejsze w tym sezonie! Modne stylizacje na Boże Narodzenie 2023