w

SuperSuper HahaHaha

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się efektami liposukcji. Skąpe bikini obnażyło niemalże każdy centymetr jej ciała

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska na oczach widzów TTV poddała się zabiegowi liposukcji. Teraz pochwaliła się efektami zabiegu. Widać zmiany?

Dagmara Kaźmierska po dołączeniu do programu Królowe życia stała się prawdziwą gwiazdą. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za szczerość. Nigdy nie udaje kogoś, kim nie jest, a także nie ukrywa, że jej przeszłość nie była krystalicznie czysta. W swojej biografii zdradziła, że jako młoda dziewczyna bez pamięci zakochała się w gangsterze, który trząsł całą okolicą. Ostatecznie sama zajęła się przestępczym procederem. Nie uszło jej to płazem i sporo czasu spędziła w zakładzie karnym.

Celebrytka po wyjściu na wolność zdecydowała się odmienić swoje życie. Zajęła się legalnymi interesami, a krótko po tym zadebiutowała też na szklanym ekranie. Widzowie pokochali jej poczucie humoru oraz jej przyjaciół, którzy regularnie pojawiają się na wizji.

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się efektami liposukcji

Na przestrzeni ostatnich lat widzowie byli świadkami wielu wzlotów i upadków w życiu Kaźmierskiej. Gwiazda show uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego odniosła poważne obrażenia. Niewiele brakowało, a to byłaby jej ostatnia przejażdżka autem. Dagmara może mówić o niebywałym szczęściu, choć do dziś ma spore problemy ze sprawnym poruszaniem się.

Z uwagi na problemy z nogami, zmuszona była sporo schudnąć, by odciążyć stawy. Stosowała rozmaite diety, a także wybrała się na turnus do ośrodka, w którym miała zrucić zbędne kilogramy, jednak i to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Ostatecznie poddała się zabiegowi liposukcji, co pokazano w jednym z odcinków Królowych życia.

Celebrytka pochwaliła się na Instagramie efektami. Mimo że regularnie udostępnia na swoim profilu zdjęcia, jak dotąd nigdy nie pokazała całej sylwetki w bikini. Tym razem zrobiła wyjątek, co jednoznacznie świadczy o tym, że jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu. Na ujęciu wykonanym w Meksyku możemy zobaczyć jej idealnie płaski brzuch oraz wąską talię. Uwagę przyciągają także jej zgrabne nogi, które jak sama wielokrotnie przyznawała, są jednym z jej największych atutów.

Fani są zgodni co do tego, że teraz wygląda wprost fenomenalnie, a wy co o tym sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcin Prokop

Marcin Prokop nigdy nie był mężem idealnym. Ujawnił kulisy relacji z żoną i córką

czołgi

Rosyjskie czołgi zrównały z ziemią dom starców. Lokalne władze informują o ponad 50 ofiarach śmiertelnych