w

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” szaleje na parkiecie: „Stara, ale dwóch małolatów obtańcowała” (VIDEO)

fot. Instagram screenshot

Odchudzona Dagmara Kaźmierska zachwyciła fanów filmikiem, na którym tańczy z dwoma młodymi mężczyznami. Zobaczcie, jak „Królowa życia” radzi sobie na parkiecie.

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”, gdzie podbiła serca fanów swoją prostotą i radosnym podejściem do życia. Kaźmierska czerpie z życia pełnymi garściami, co świetnie obrazuje jej ostatnia aktywność w mediach społecznościowych.

„Królowa życia” może pochwalić się olbrzymim gronem obserwujących, ponieważ na Instagramie zgromadziła już ponad 1,1 miliona fanów. Dagmara cieszy się zainteresowaniem mediów i chętnie dzieli się swoim życiem, regularnie wstawiając nowe posty.

Dagmara Kaźmierska szaleje na parkiecie

Niedawno celebrytka opublikowała na Instagramie krótki filmik, na którym bawi się podczas imprezy, wywijając na parkiecie z dwoma młodymi mężczyznami.

Na nagraniu, które podbiło serca jej fanów, możemy również zaobserwować odchudzoną sylwetkę bohaterki „Królowych życia”. Niektórzy obserwujący podejrzewają, że Kaźmierska poddała się liposukcji, jako iż nie ukrywa, że ceni sobie medycynę estetyczną.

Dagmara Kaźmierska do wpisu dodała także krótki, humorystyczny komentarz, który podkreśla jej dystans do samej siebie.

Stara, bo stara, ale dwóch małolatów jeszcze obtańcowała. Dzień dobry Robaczki. I słowo na niedzielę: bo bawić trza się UMIĆ. Buziaki – napisała celebrytka pod postem.

Internauci są zachwyceni wyczynami „królowej życia” i w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Nie jest ważne, ile Pani ma lat, tylko na ile się Pani czuje! Wiek to tylko cyfra. Widać, że się Pani super bawiła! – czytamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Magda Gessler, Kuchenne rewolucje - fot. screenshot TVN

Uczestnik „Kuchennych rewolucji” odebrał życie 10-letniej córce, a później sam wyskoczył przez okno. TVN reaguje

Matka Gerarda Pique ostro chwyciła Shakirę za twarz i ją uciszyła. Piłkarz biernie się przyglądał [WIDEO]