w

DramatDramat

Matka Gerarda Pique ostro chwyciła Shakirę za twarz i ją uciszyła. Piłkarz biernie się przyglądał [WIDEO]

Fot. Twitter / Screenshot

Gerard Pique i Shakira rozstali się w ubiegłym roku. Mimo iż od tego momentu minęło już kilka miesięcy, to między byłą parą nadal jest gorąco, a kolejne nieprzyjemne momenty z ich życia wychodzą na światło dzienne.

Pique oraz Shakirą przez wiele lat uchodzili za parę doskonałą. Mimo ogromnych pieniędzy, które ich otaczały, a także ogromnej popularności, potrafili oddzielać sprawy prywatne od służbowych i dbać o swoje życie rodzinne. Przez lata związku doczekali się również dwójki synów.

Niestety pewnego dnia wszystko runęło, gdy Shakira odkryła, że piłkarz ją zdradza ze znacznie młodszą dziewczyną. To, co pierwotnie było przypuszczeniami, krótko później okazało się prawdą, ponieważ Pique szybko zaczął oficjalnie pokazywać się z nową 23-letnią partnerką.

shakira pique
Fot. YouTube (Screenshot)

Gdy świat już nieco zapomniał o ich nieudanym związku, Shakira wywołała kolejną burzę. Artystka wypuściła singiel, w którym zaatakowała piłkarza, jego obecną dziewczynę, a nawet matkę! Utwór w ekspresowym tempie przekroczył 140 milionów wyświetleń na YouTub’ie i stał się niezwykle popularny.

Gorzkie słowa użyte w tekście przyniosły niespodziewane efekty. Z jednej strony Pique specjalnie się nie przejął i zaczął na treningi swojej drużyny, przyjeżdżać wspominanym w utworze Renault Twingo tym samym również pokazując, jak niewiele dla niego znaczą słowa byłej.

Z drugiej strony na jego obecną partnerkę – Clarę Chia Marti – wylała się ogromna ilość hejtu. 23-latka przez całą nagonkę, która ją spotkała, nie wychodzi z domu i pracuje wyłącznie zdalnie (czytaj więcej).

Shakira, Gerard Pique - fot. screenshot YouTube @ZeBrA, Instagram @3gerardpique
Shakira, Gerard Pique – fot. screenshot YouTube @ZeBrA, Instagram @3gerardpique

Na pieńku z teściową

Nagranie, które wyciekło do sieci, pokazuje, że Shakira miała trudne przeżycia nie tylko w swoim związku. Wygląda na to, że jej stosunki z teściową również były nie najlepsze. Kolorowe serwisy nie raz o tym wspominały, ale nigdy nie było na to jednoznacznych dowodów.

W świetle ostatnich wydarzeń internauci wzięli sprawy w swoje ręce i doszukali się niepokojącego nagrania. Widać na nim matkę Pique łapiącą Shakirę za twarz i uciszającą ją palcem. Piłkarz, widząc to, co się dzieje, nie zareagował w żaden sposób.

Najprawdopodobniej poszło o bardzo odważną kreację Shakiry, którą miała tego dnia na sobie. Nie spodobała się ona zarówno samemu sportowcowi, jak i jego matce. Artystka w błyszczącej stylizacji pokazała sporo ciała, a co więcej nie miała na sobie ubranej bielizny. To najwidoczniej mocno irytowało Pique, a jeszcze bardziej jego matkę, która ostatecznie kazała się jej ubrać.

Czy taka reakcja teściowej nie jest już jednak grubą przesadą?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” szaleje na parkiecie: „Stara, ale dwóch małolatów obtańcowała” (VIDEO)

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną po zaledwie dwóch miesiącach od zaręczyn? Wydał oświadczenie