w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Laluna Unique

Laluna Unique - fot. Instagram @lala_laluna_official
Laluna Unique - fot. Instagram @lala_laluna_official

Laluna Unique jest jedną z najpopularniejszych bohaterek programu Królowe życie. Co wiadomo na jej temat? Ile ma lat? Gdzie mieszka? Zebraliśmy wszystkie informacje.

Laluna Unique jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych bohaterek serialu Królowe życia. Widzowie od pierwszego odcinka bardzo interesują się jej życiem, z uwagi na to, że znacznie wyróżnia się wyglądem. Niejednokrotnie podkreślała, że uwielbia operacje plastyczne, którym regularnie się poddaje.

Laluna Unique — kim jest?

Laluna Unique, a tak właściwie Katarzyna Lirsz (Katarzyna Alexander), to celebrytka, która zyskała popularność dzięki serialowi Królowe życia.

Gdzie mieszka Laluna Unique?

Laluna Unique mieszka w Oławie, w województwie dolnośląskim.

Królowe życia — Laluna Unique

Laluna Unique do obsady Królowych życia dołączyła w 6. sezonie programu.

Laluna Unique — Fame MMA

Laluna Unique w 2022 roku stoczyła debiutancką walkę w Fame MMA. Na początku jej rywalką miała być Sheeya, ale z uwagi na kontuzję musiała zrezygnować. W ostatniej chwili zaproponowano, by zmierzyła się z Wiktorią Wiki Jaroniewską. Szczypiornistka kondycyjnie wypadła zdecydowanie lepiej i ostatecznie wygrała. Laluna kilkukrotnie podkreślała, że nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw, ponieważ świetnie się przygotowała, ale nie mogła się wykazać.

Przeciwniczka i jej trenerzy obrali bardzo dobrą taktykę uciekania w klatce i była ta pani leworęczna, czyli zupełnie co innego, mańkut, na którego nigdy się nie szykowałam. Kondycję na 3 rundy uciekania miała przeciwniczka, a ja miałam pełną kondycję na 3 rundy, aby iść za nią i się bić, a nie ją gonić i dlatego też przegrałam tę walkę. Nie byłam w stanie zadać ciosu, ani jej sprowadzić, bo miała taktykę uciekania, o której dowiedziałam się na media treningu. Już wtedy poczułam, że będzie bardzo ciężko mi z nią i mogę przegrać. Płakałam w szatni, wychodząc, bo wiedziałam, że nie dam rady z kimś, kto będzie mi uciekał i tak się stało! – relacjonowała na Instastory.

Mimo to nie zamierza rezygnować z MMA.

Jak zarabia Laluna?

Laluna prowadzi sklep z perukami. Do zainwestowania w ten biznes skłonił ją fakt, że niegdyś sama miała problem z włosami, które zniszczyła prawdopodobnie przez to, że je doczepiała i farbowała.

Robiła sobie coś z włosami, chyba doczepiała i je zniszczyła. Potem mi powiedziała, że gdyby wcześniej jako młoda dziewczyna wpadła na to, że są peruki, to nic by ze swoimi włosami nie robiła, tylko ubierała różne peruki. […] Ta historia ze zniszczeniem włosów ją zmotywowała do stworzenia sklepu, aby inni mieli wybór — powiedziała w rozmowie z Gazetą Oławską jej mama.

Oprócz tego jest także fotomodelką i modelką bielizny.

Laluna Unique — informacje

Laluna wiek: 39 lat. Urodziła się w 1983 roku

Laluna wzrost: 163 centymetry

Laluna waga: 69 kilogramów

Laluna rodzice: Lidia Lirsz-Kasperska, ojciec nie żyje. Pani Lidzia niegdyś grała w piłkę nożną i nawet dostała się do reprezentacji Polski! Karierę musiała przerwać ze względu na ciążę.

Nawet miałam swój udział w sukcesach. Graliśmy kiedyś turniej międzynarodowy w Gdyni, gdzie wygraliśmy z Niemcami i z Czechami. Dostałam się do reprezentacji Polski, ale potem przyszła ciąża i koniec kariery — powiedziała w wywiadzie dla Gazety Powiatowej.

Laluna rodzeństwo: Laluna ma brata, Macieja

Laluna związki: w przeszłości była związana z Gabryelem Vicenzo

Laluna dzieci: Laura

Laluna wykształcenie: brak informacji

Laluna kariera: Laluna Unique dołączyła do obsady Królowych życia w 6. sezonie. W 2022 roku debiutowała na gali Fame MMA 14. W oktagonie zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską. Nie udało jej się wygrać, choć była w naprawdę świetnej formie.

Laluna Instagram: @lala_laluna_official

Laluna Facebook: brak

Laluna Twitter: brak

Laluna TikTok: @lala_laluna_official4

Laluna YouTube: brak

Powiązane artykuły:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nastolatki pobiły taksówkarza z Lublina - fot. Rodolfo Clix/ Pexels, screenshot Google Maps

Paulina i Amelia są nie tylko piękne, ale i niebezpieczne. W biały dzień zaatakowały taksówkarza. 20-latek odniósł poważne obrażenia miejsc intymnych

Zdjęcie poglądowe - fot. Pexels @Pixabay

Tragedia pod Ciechanowem. Chcieli wytruć szczury, a umarła ich maleńka córeczka. „To było ich jedyne dziecko…”