w

Tromba i Marcysia z Ekipy Friza niemal potrącili pieszego. W sieci pojawiło się nagranie [VIDEO]

fot. TikTok screenshot

Tromba i Marcysia doświadczyli niezwykle stresującej sytuacji, o czym influencer w mocnych słowach poinformował w mediach społecznościowych. Choć na szczęście wszystko dobrze się skończyło, wystarczyłaby chwila nieuwagi, a mogłoby dojść do potencjalnie śmiertelnego wypadku. Nagranie pojawiło się w sieci.

Mateusz Trąbka, znany szerzej jako Tromba, to youtuber i influencer, który zdobył rozpoznawalność jako przyjaciel Friza i członek „Ekipy”, która przed zakończeniem projektu cieszyła się ogromną popularnością wśród młodzieży. Influencerzy odnosili sukcesy nie tylko w mediach społecznościowych, ale także podbijali sklepowe półki produktami sygnowanymi ich logo.

Partnerką Tromby jest Marcysia Ryskala, która również należała do „Ekipy” i była jednym z najpopularniejszych jej członków. Ciało 24-latki zdobi sporo tatuaży, a na samym Instagramie jej konto obserwują ponad 2 miliony osób.

Tromba i Marcysia prawie potrącili człowieka

Tromba i Marcysia wracali niedawno z Warszawy do Krakowa, jadąc po drodze poza terenem zabudowanym, gdy doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, którą influencer opisał w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że para influencerów o włos uniknęła potrącenia człowieka, który szedł poboczem ubrany na ciemno, bez kamizelki odblaskowej lub innych odblaskowych elementów. Marcysia, która kierowała samochodem, w ostatniej chwili odbiła na bok.

„Ogólnie mam pewną wiadomość, przesłanie dla ludzi. Zdarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja. Wracaliśmy z Marysią z Warszawy. Droga z Warszawy do Krakowa S7, jesteśmy blisko Krakowa, przejechaliśmy Słomniki. Tutaj latarni nie ma, jest ciemno. Droga jednopasmowa, jedziesz swoim pasem. Jest pobocze, jednak jest to bardzo niebezpieczna droga, jest ciemno a jeszcze jak jesteś na czarno ubrany to tym bardziej cię nie widać” – relacjonował.

Jak przekazał Tromba, oboje przez długi czas nie mogli dojść do siebie i podczas gdy jego dziewczyna siedziała roztrzęsiona w aucie, on postanowił znaleźć człowieka, którego niemal potrącili. Okazało się, że był to młody, pijany człowiek.

Jedziemy, jedziemy i nagle wyłania nam się chłop na środku drogi. Otarliśmy się o zabicie człowieka i nie wiem, Marysia się cała trzęsie. Ja wyszedłem się przejść. Złapałem tego małolata, pijany, leci sobie poboczem. Zszedł koło stacji i dostał opie*dol. Co więcej mogę zrobić. Pokazuję nagranie i niech to będzie przestroga dla wszystkich – opowiedział inflencer.

Tromba i Marcysia prawie potrącili człowieka – nagranie

Tromba opublikował także nagranie ze zdarzenia, jako że samochód wyposażony był w wideorejestrator. Należy podkreślić, że influencerzy jechali zgodnie z prawem, a zgodnie z prawem, poza obszarem zabudowanym piesi zobowiązani są do używania elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu. W przeciwnym wypadku narażamy się nie tylko na niebezpieczeństwo, ale i mandat.

Zobaczcie nagranie z sytuacji:

@mocnyprzekaz 😳. #mocnyprzekaz #foryou ♬ Ambient-style emotional piano – MoppySound
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Siedmiolatka została porwana przez kierowcę firmy kurierskiej. Policja dokonała makabrycznego odkrycia

Jan Nowicki nie żyje - fot. AKPA

Jan Nowicki nie żyje. Wybitny aktor odszedł w wieku 83 lat