w ,

Karolina Korwin Piotrowska oburzona walką Gosi Magical z niedoszłą synową na Clout MMA2! Spojrzała na sponsora. „SERIO?!”

Karolina Korwin Piotrowska, Gosia Magical, Nikita, Clout MMA 2 - fot. Instagram @cloutmma, Podlewski/AKPA
Karolina Korwin Piotrowska, Gosia Magical, Nikita, Clout MMA 2 - fot. Instagram @cloutmma, Podlewski/AKPA

Ostatnio organizatorzy 2. gali federacji Clout MMA ogłosili, że w najbliższą sobotę zobaczymy walkę Gosi Magical z niedoszłą synową, Nikitą. W sieci wybuchła burza i nawet internauci żądni mocnych wrażeń są oburzeni pomysłem organizatorów. Teraz zawtórowała im Karolina Korwin Piotrowska, która zwróciła uwagę na istotny szczegół. Wiedzieliście, że lider wśród stacji paliw jest sponsorem hali?

Clout MMA, to federacja, która od początku budzi wiele kontrowersji. Po głośnej aferze z High League zajęła zostawioną przez nich lukę, a twarzami organizacji zostali popularna influencerka Lexy Chaplin oraz były piłkarz Sławomir Peszko. Od początku wielu osobom nie podobało się to zestawienie, lecz wtedy nikt nie wiedział, że największy zamęt dopiero wybuchnie.

W najbliższą sobotę w Płocku odbędzie się druga konferencja. Karta walk do niedawna wyglądała imponująco, ponieważ w oktagonie zmierzy się ze sobą wielu znanych freak fighterów, a dla widzów przygotowano również pojedynek 1 na 10. Tego wieczoru zobaczymy również starcie Laluny z Agnieszką Bobek. Królowa życia od początku walczy z nieprzychylnymi komentarzami internautów, którzy sugerują, że nosi podróbki luksusowych marek, a ostatnio wytknęła jej to również Caroline Derpienski, z którą ścięła się przed kamerami. Jeżeli ktoś uważał, że to była mocna potyczka słowna, to nie widział ogłoszenia kolejnej walki.

Karolina Korwin Piotrowska oburzona walką Gosi Magical i Nikity na Clout MMA 2

W środę, na kilka dni przed planowaną galą, podczas konferencji Clout MMA ogłoszono walkę Halloween Fight, w której zmierzą się ze sobą Gosia Magical i Nikita. Być może nie budziłoby to tak wielkiego oburzenia, gdyby nie fakt, że pani Gosia jest około 50-letnią kobietą, a jej rywalką jest niedoszła, 19-letnia synowa, z którą jej pociecha rozstała się w bardzo złych relacjach.

Internauci szumnie krytykują ten pomysł, m.in. martwiąc się o zdrowie kobiety, która w przeszłości przez wiele lat walczyła z wyniszczającym uzależnieniem. Wytykają również jej synowi, który od lat podkreśla, że mają bliskie relacje, że zgodził się na to i zaakceptował ryzyko.

 • Koniec internetu.
 • Ale macie świadomość, że ta kobieta ma na pewno dojechany organizm np. wątrobę trzustkę czy głowę i jak dostanie kopa na wątrobę, to może się to źle skończyć?
 • Daniel Magical sprzeda nawet własną matkę dla chwili atencji i pieniędzy! Wstyd!!!!!
 • Chorzy jesteście. Nastolatka walcząca ze starszą panią. Laskowska jeszcze ok, ale to już przesada.
 • Lexy Chaplin to był najgorszy ruch, do jakiego się przyczyniłaś w obecnej swojej sytuacji. Powodzenia z hejtem, ale szczerze to teraz widzę, że Ci się należy. Swoją mamę też wystawiasz do walki dla hajsu?! Brata już wystawiłaś. Bleee.
 • Bardzo się zażenowałam, kto wpadł na tak durny pomysł?

Sprawą zainteresowały się media oraz przedstawiciele świata show-biznesu. Walka przykuła uwagę Mai Staśko i Karoliny Korwin Piotrowskiej. Ta pierwsza nie tylko zwróciła uwagę na to, że podczas konferencji dochodzi do skandalicznych scen i padają przekleństwa, ale co gorsza, wszystkiemu przyglądają się dzieci, które nie dość, że są obecne na publiczności, to jeszcze obserwują to w sieci. Zauważyła również, że sponsorem tytularnym płockiej hali, w której odbędzie się gala, jest… Orlen.

Ciekawe też, czy miasto Płock i Orlen chcą promować tego typu patrotreści, które docierają do dzieci? Zwłaszcza w trakcie #PandoraGate — dopytywała na Instastories.

Post udostępniła na swoim profilu Korwin Piotrowska, która nie kryła oburzenia i oznaczyła spółkę pod zdjęciem.

SERIO???
@grupaorlen sponsoruje i promuje tę patologię? […]

Obserwatorzy dziennikarki nie zostawili na organizatorach, sponsorach i pomysłodawcach tej walki suchej nitki:

 • Brak słów… Co to jest…
 • Tragedia… Nie da się tego kur… pojąć…
 • Upadłość człowieczeństwa.
 • Masakra.
 • Orlen wspiera patologię. No nieźle.
 • Szok.
 • Piętnować takie akcje. Koniec, kropka.
 • Niech sponsorują obiady w szkole, aby były darmowe dla wszystkich dzieci, a nie takie gó*no intelektualne.
 • Nie ma co się dziwić, Obajtek stracił moce.
 • Hahaha! Rząd PiS i jego ustawa przeciwko patostreamerom. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa.
 • Ale @majakstasko sama brała udział w takich walkach, więc, o co chodzi??? Jestem z Płocka i ORLEN @grupaorlen jest sponsorem tytularnym hali, a nie GALI, nie siejcie zamętu tam, gdzie go nie ma!!

A wy co o tym myślicie? Ta walka nie powinna się odbyć?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tran - fot. Canva

Tran to płynne złoto, które jesienią uchroni cię przed chorobami. Jakie posiada właściwości prozdrowotne?

Beata Kozidrak - fot. Michał Baranowski/AKPA

Beata Kozidrak w końcu odsłoniła kulisy zaręczyn z młodszym o 17 lat partnerem! Dał jej drogą błyskotkę za… POLONEZA?!