w

SuperSuper HahaHaha

Ostra wymiana zdań między Caroline Derpienski i Laluną! „Jak możesz tytułować się Królową życia i chwalić, że chodzisz w PODRÓBKACH?”

Laluna, Caroline Derpienski - fot. YouTube
Laluna, Caroline Derpienski - fot. YouTube

Na konferencjach gal typu freak fight często dochodzi do spięć. W środę podczas wydarzenia zorganizowanego przez Clout MMA Caroline Derpienski wystąpiła w roli prowadzącej. Gdy zadawała pytania Lalunie Unique, między celebrytkami doszło do spięcia.

Caroline Derpienski jest popularną modelką o polsko-amerykańskich korzeniach. To w Stanach Zjednoczonych zrobiła karierę. W Polsce dopiero od niedawna może się cieszyć statusem celebrytki. Zasłynęła z wywiadów, w których nie gryzie się w język. Często wypowiada się o innych gwiazdach w mocnych słowach. Tak było i tym razem.

Modelka nie marnuje żadnej okazji do wystąpienia publicznie. Tym razem została zaproszona na konferencję Clout MMA w roli prowadzącej. Jedną z zawodniczek tej edycji jest Laluna Unique. Mogłoby się wydawać, że celebrytki mają ze sobą wiele wspólnego, bo obie interesują się branżą modową. Między nimi jednak doszło do spięcia.

Ostre spięcie Derpienski i Laluny

Derpienski pojawiła się na panelu zaraz po nieprzyjemnej wymianie zdań Laluny z przeciwniczką Agnieszką Bobek. Celebrytka z góry przeprosiła za wydźwięk pytań, które przygotowała dla Królowej życia. Jak widzowie mogli się przekonać zaledwie kilka minut później, pytania były naprawdę mocne, a odgórne przeprosiny nie ostudziły emocji.

Jak ty możesz się tytułować królową życia i chwalić, że chodzisz w podróbkach? – zapytała Derpienski.

Reakcja była natychmiastowa.

Ma polecieć kontra, czy mam odpowiedzieć o sobie? Caroline, dobrze wiesz, jaka jest prawda, no nie?

Prowadzącej nie spodobała się ta sugestia, ale nie wychodziła z roli.

Moje krokodajle są prawdziwe, a twoje made in Turkey.

Laluna zarzuciła modelce, że nawet jeśli nosi oryginale ubrania, to wiele ludzi i tak myśli, że są to podróby.

Nawet gdybyś zap****alała w samych oryginałach, czy w podróbach, to Polska jest tak specyficznym krajem, że nawet, jak wy*****olisz z tą torebką Chanel, która jest oryginalna, to takie tiktoki za*****alają o tobie, że połowa i tak myśli, że masz podróby – zarzucała jej.

Derpienski nadal trzymała się swojego zdania, że nie przejmuje się hejtem. Ich dyskusja trwała jeszcze przez chwilę. Prowadząca zarzucała zawodniczce, że jest częstym gościem w Turcji. Laluna nie wytrzymała:

Ty chcesz mi teraz ubliżyć? A kim ty jesteś, żebyś tutaj przychodziła, gwiazdorzyła i wyzywała nas od jakichś celebrytek? A kim ty jesteś? Przyjechałaś do Polski, kozaczysz, jesteś królową czego? Wiesz, co do mnie doszło? Że ty mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu w Miami.

Na to modelka odparła, że ma nawet pięć mieszkań.

Nawet jakbyś miała miliony, to nie jesteś lepsza od tych wszystkich ludzi tutaj, wiesz o tym? – zapytała Laluna.

Ku zdziwieniu rozmówczyni, Derpienski odparła, że uważa się za lepszą od innych. Kilka minut wcześniej przyznała, dlaczego zgodziła się na prowadzenie konferencji Clout MMA.

Ja jestem w Polsce, żeby pogwiazdorzyć i pośmiać się z takich pseudocelebrytek jak wy – powiedziała.

Czy zobaczymy kiedyś Caroline Derpienski w oktagonie?

Pełną kartę walk znajdziecie na stronie Fansportu.pl. Link tutaj.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Norbi - fot. Gałązka/AKPA

Norbi wygadał się, że był uzależniony od hazardu. W jedną noc potrafił przegrać fortunę! „Co zarobiłem, szło w diabli”. To nie koniec

Daniel Martyniuk, Faustyna Jamiłkowska, Ewelina z Russosic - fot. Instagram Daniel Martyniuk, @faustynaaj

Aktualna partnerka Daniela Martyniuka uderza w jego byłą żonę! Pierwszy ślub miał wziąć z PRZYMUSU?!