w

Travis Barker odwołał trasę koncertową Blink-182. Musiał wracać do domu z powodu „pilnej sprawy rodzinnej”. Chodzi o ciążę Kourtney Kardashian?

Travis Barker, Kourtney Kardashian - fot. Instagram @kourtneykardash
Travis Barker, Kourtney Kardashian - fot. Instagram @kourtneykardash

Zespół Blink-182 był zmuszony przesunąć rozpoczęcie swojej trasy koncertowej w Europie ze względu na sprawy rodzinne Travisa Barkera. Jak wiadomo, Kourtney Kardashian jest w zaawansowanej ciąży. Fani spekulują, czy nagły powrót muzyka do Ameryki jest związany właśnie z jego żoną.

Travis Barker jego znanym amerykańskim muzykiem. Gra na perkusji w zespole punk-rockowym Blink-182, który ma na swoim koncie wiele hitów. Prywatnie artysta jest związany z Kourtney Kardashian. Para zaręczyła się w październiku 2021 roku, a pół roku później wzięli ślub w Las Vegas. Oficjalna ceremonia z udziałem najbliższych osób odbyła się w maju 2022 roku.

Travis Barker odwołuje trasę ze względu na sprawy rodzinne

Odkąd para ogłosiła swój związek, perkusista zaczął pojawiać się w reality show rodziny Kardashian/Jenner pt. The Kardashians. W programie widzowie mogli oglądać między innymi starania pary o dziecko. W czerwcu podczas koncertu Blink-182 ogłosili światu, że im się udało. 44-letnia celebrytka z widocznie zaokrąglonym brzuchem trzymała w rękach banner obwieszczający ciążę. Chociaż małżeństwo nigdy nie podzieliło się informacją, kiedy Kourtney ma termin porodu, dociekliwi fani ustalili, że powinna rodzić pomiędzy październikiem, a grudniem.

W piątek miała rozpocząć się trasa koncertowa Blink-182. Cały zespół już przyjechał do Europy, jednak byli zmuszeni przesunąć w czasie swoje występy. Na ich oficjalnym Twitterze pojawiła się informacja, że perkusista musiał szybko wracać do domu ze względu na sprawy rodzinne.

Z powodu pilnych spraw rodzinnych Travis musiał wrócić do domu w Stanach Zjednoczonych. Występy w Glasgow, Belfaście i Dublinie zostały przełożone. Więcej informacji na temat jego powrotu do Europy i przełożonych dat podamy tak szybko, jak to możliwe – czytamy w oświadczeniu.

Fani od razu się zaniepokoili, że przyczyną mogą być komplikacje ciążowe żony muzyka. Barker dodał oliwy do ognia, publikują na InstaStories zdjęcie „pokoju do modlitwy”. Na drugim zdjęciu widać okno witrażowe, typowe dla kaplic. Ostatnia fotografia, jaką do tej pory dodał, przedstawia baner z napisem: Wspólnie się modlimy.

Kardashian nie była aktywna w mediach społecznościowych od tygodnia. Wierni fani pary spekulują o komplikacjach albo o porodzie, z nadzieją, ze najstarszej ze słynnych sióstr nic nie jest.

fot. Instagram @travisbarker
fot. Instagram @travisbarker
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Nikita - fot. Tiktok @nikita.alokin

Nikita zaliczyła ogromną wpadkę. Zrobiła sobie tatuaż Z BŁĘDEM. „Jaka gwiazda, taki tatuaż”

Piotr Polk - fot. Gałązka/AKPA

Piotr Polk przez poważne problemy zdrowotne trafił do szpitala. Konieczny był PRZESZCZEP. „Nic już nie będzie po staremu”