w

Wściekły 50 Cent na oczach tłumu poważnie RANIŁ fankę! Wyciekła treść jej zeznań. Nie wymiga się od odpowiedzialności (WIDEO)

50 Cent - fot. Instagram @50cent
50 Cent - fot. Instagram @50cent

50 Cent nie mógł powstrzymać złości z powodu problemów technicznych podczas swojego koncertu. Rzucił niedziałającym mikrofonem w tłum. Ucierpiała jedna z fanek, która już złożyła zawiadomienie na policję. Raper będzie miał kłopoty.

50 Cent to popularny amerykański raper i aktor. Jego największy hit In da Club ma prawie dwa miliardy wyświetleń na YouTube. Wystąpił również w wielu znanych filmach, głównie kina akcji. Od jakiegoś czasu trwa jego trasa koncertowa The Final Tour. Niestety, artysta nie ma teraz najlepszego czasu. Koncert w Arizonie musiał zostać odwołany ze względu na wysokie temperatury, natomiast w Los Angeles raper napotkał problemy techniczne.

50 Cent rzucił w fankę mikrofonem

Podczas środowego występu aktor wpadł w szał, gdy dwukrotnie podano mu niedziałający mikrofon. Niestety nie przemyślał, jakie konsekwencje może mieć jego działanie i pod wpływem gniewu rzucił sprzętem w tłum. Mikrofon trafił jedną z fanek w głowę. Zagraniczne media piszą, że raper nie chciał celowo zranić kobiety, i że w momencie incydentu stała ona w miejscu, w którym wstęp dla widowni był wzbroniony. Mimo tego TMZ podało informację, że poszkodowana już złożyła zawiadomienie na policji.

Nagranie z zajścia już stało się viralem w sieci. Niedługo potem pojawiły się również fotografię zaatakowanej fanki. Widać na nich posiniaczoną twarz i szarpaną ranę. Według relacji zagranicznych mediów, w rozmowie z policjantami kobieta powiedziała, że raper nawiązał z nią kontakt wzrokowy, zanim rzucił mikrofonem, więc na pewno miał świadomość, że może kogoś zranić.

50 Cent będzie miał kłopoty?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska - fot. Baranowski/AKPA

Jacek Borkowski miał przelotny romans z Pauliną Koziejowską. Po latach odsłoniła kulisy ich relacji

Elżbieta Romanowska, Nasz nowy dom - fot. screenshot YouTube @ArchiwumYegyori

„Nasz nowy dom” w ogniu krytyki. Widzowie bezlitośnie ocenili nową czołówkę. „FATALNA” (WIDEO)