w

Jacek Borkowski miał przelotny romans z Pauliną Koziejowską. Po latach odsłoniła kulisy ich relacji

Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska - fot. Baranowski/AKPA
Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska - fot. Baranowski/AKPA

Jacek Borkowski ma za sobą kilka związków, ale niegdyś głośno było o jego relacji z Pauliną Koziejowską. Obecna partnerka Macieja Orłosia postanowiła po latach odsłonić kulisy ich przelotnego romansu. Czy utrzymują ze sobą kontakt?

Jacek Borkowski to aktor, który zyskał dużą popularność dzięki serialowi Klan. Mimo że w życiu zawodowym zawsze świetnie mu się układało i nigdy nie mógł narzekać na nudę, prywatnie nie zawsze było kolorowo. Po nagłej śmierci żony, Magdaleny Gotowieckiej, został sam z dorastającymi dziećmi — Jackiem i Magdą. To nie lada wyczyn sprostać samotnemu ojcostwu, ale w pewnym momencie na jego drodze stanęła Paulina Koziejowska, a wraz z nią pojawiła się wizja nieco barwniejszej przyszłości.

Między zakochanymi było 20 lat różnicy, ale wszystko wskazywało na to, że nie ma to dla nich żadnego znaczenia. Mimo krótkiego stażu chętnie opowiadali o swoim uczuciu w mediach, a nawet udzielili wspólnego wywiadu w jednej ze śniadaniówek. Niestety po trzech miesiącach czar prysł i podjęli decyzję o rozstaniu. Dziennikarka tłumaczyła, że żadne z nich nie zawiniło, po prostu pojawiły się różnice nie do pogodzenia.

Paulina Koziejowska odsłania kulisy związku z Jackiem Borkowskim

Oboje długo nie rozpaczali. Paulina związała się z Maciejem Orłosiem, a Jacek po kilku przelotnych znajomościach postanowił oświadczyć się pięknej Jolancie, która z wykształcenia jest radiologiem. Swego czasu Super Express zapytał go, czy trzyma kciuki za nowy związek Koziejowskiej. Podobno miał się nieźle wściec, o czym może świadczyć również jego odpowiedź:

W ogóle nie trzymam. Proszę mnie o to nie pytać. W ogóle mnie to nie interesuje! – odrzekł.

Mimo wcześniejszych zapewnień zaczęto podejrzewać, że ich relacje są bardzo napięte od czasu rozstania. W końcu Plotek postanowił poprosić dziennikarkę o komentarz w tej sprawie. Wyjaśniła, że nie utrzymują ze sobą kontaktu i jest już poirytowana tym, że ciągle poruszany jest wątek ich wspólnej przeszłości, bowiem nie łączyło ich nic wielkiego.

W ogóle nie mamy żadnych relacji. Żadnych. Nie widzieliśmy się od tego czasu. Mnie też już zaczyna irytować to, że wszystkie artykuły na temat mojej osoby czy na temat mojej [osoby – przyp. red.] i Maćka, to jest zawsze poruszany wątek Jacka Borkowskiego, jakby to był jakiś wielki związek. Ciężko to nazwać nawet związkiem. Ja nie uważam, że byłam w związku akurat z nim. To była znajomość — powiedziała.

Okazuje się, że już dawno przestała interesować się jego życiem prywatnym, bowiem nie wiedziała nawet, że się zaręczył. Mimo wszystko życzyła mu wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia.

Jezu, ja nawet nie wiem, że Jacek ma partnerkę. To super, gratuluję, fajnie — skwitowała.

Myślicie, że po tej wypowiedzi wątek ich przelotnego romansu odejdzie w zapomnienie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maciej Stuhr - fot. Podlewski/AKPA

Maciej Stuhr w mocnych słowach o szkole w Polsce. „Jest anachroniczna”. Zasugerował, jakiego przedmiotu brakuje. Ma rację?

50 Cent - fot. Instagram @50cent

Wściekły 50 Cent na oczach tłumu poważnie RANIŁ fankę! Wyciekła treść jej zeznań. Nie wymiga się od odpowiedzialności (WIDEO)