w

Jacek Borkowski oświadczył się po trzech miesiącach znajomości, a teraz to! Takich rewelacji nikt się nie spodziewał

Jacek Borkowski - fot. Podlewski/AKPA
Jacek Borkowski - fot. Podlewski/AKPA

Jacek Borkowski po wielu latach szukania miłości, odnalazł ją w Krakowie. Razem z partnerką Jolantą zaręczyli się po trzech miesiącach, a teraz już planują ślub. Aktor rozgadał się na temat ceremonii.

Polski aktor filmowy i teatralny Jacek Borkowski ma za sobą burzliwe życie miłosne. Już trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Z pierwszą żoną Katarzyną Borkowską ma córkę Karolinę, która jest już dorosła i tak jak jej ojciec, próbowała swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła m.in. w Na dobre i na złe. Borkowski następnie związał się z Magdaleną Gotowiecką, z którą ma dwójkę dzieci, syna Jacka i córkę Magdę. W 2016 roku to małżeństwo zakończyło się tragedią. Wybranka aktora zachorowała na białaczkę i zmarła w wieku 42 lat. Przez długi czas gwiazdor Klanu bezskutecznie szukał miłości. Przez jakiś czas spotykał się z dziennikarką, Pauliną Koziejowską, ale relacja nie przetrwała. W końcu jednak znalazł szczęście u boku Jolanty z Krakowa.

Jacek Borkowski planuje ślub

Borkowski poznał partnerkę już cztery lata temu, kiedy pojawiła się na jego koncercie w Katowicach. Już wtedy wpadła w oko piosenkarzowi.

U mnie musi pojawić się impuls, bez niego nawet nie podejdę. Gdy zobaczyłem Jolę, impuls był. Zobaczyłem fantastyczną kobietę, piękną, mądrą, inteligentną. Zobaczyłem pięknego człowieka, bez żadnego udawania, bez ostrzykania, które teraz jest tak modne wśród pań. Zobaczyłem naturalne piękno – mówił w rozmowie z Faktem.

W czerwcu tego roku Jolanta ponownie kupiła bilet na koncert artysty, a on tym razem postanowił się z nią zapoznać. Zaledwie trzy miesiące od wydarzenia, para zaręczyła się.

Tak jesteśmy już po zaręczynach, nie mam już dwudziestu lat, by się miesiącami, latami umawiać na randki. Jestem może troszkę ryzykant, taki skoczek bez spadochronu, ale zawsze mnie to pociągało — mówił Jacek Borkowski.

Jak się okazało, zakochani już zaczęli planować swój wyjątkowy dzień. W rozmowie z Faktem aktor rozgadał się na temat ślubu. Para nie zamierza odwlekać tego w czasie, a ceremonia ma się odbyć już w przyszłym roku.

Ja wyznaję tradycyjne zasady jeśli poprosiłem o rękę, to znaczy, że będzie też następny krok i weźmiemy ślub. Myślę, że uroczystość zorganizujemy w przyszłym roku, ale wierzę, że choinkę na te święta będziemy do naszego domu wnosić już razem – powiedział Borkowski.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Sylwester Wardęga, Monika Kołakowska - fot. YouTube @sawardega Instagram @moinkakolakowska

Partnerka Sylwestra Wardęgi ujawniła, z jakimi problemami się zmaga. Czy ma to związek z aferą YouTuberów?

Maryla Rodowicz - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maryla Rodowicz ostatnio zachwyciła fanów odchudzoną sylwetką. Teraz tłumaczy, ile zrzuciła i jak tego dokonała