w

Jacek Borkowski żenił się trzykrotnie. Aby dostać rozwód, zeznał, że jest GEJEM. Teraz ogłosił, że się ZARĘCZYŁ! Kto skradł serce aktora?

Jacek Borkowski - fot. Podlewski/AKPA
Jacek Borkowski - fot. Podlewski/AKPA

Jacek Borkowski właśnie rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Po trzech małżeństwach i kilku przelotnych związkach jego serce znowu zabiło szybciej. Serce aktora skradła urocza brunetka, którą postanowił poprosić o rękę! Kim jest wybranka gwiazdy Klanu?

Jacek Borkowski to znany aktor i wokalista. Swoim talentem zachwyca nie tylko na szklanym ekranie, ale i na estradzie. Ogromną popularność zapewnił mu serial Klan, choć to niejedyny popularny tytuł w jego dorobku artystycznym. Widzowie mogą kojarzyć go z takich produkcji jak Matki, żony i kochanki; Na dobre i na złe, Na Wspólnej i Pierwsza miłość.

Gwiazdor często gościł na pierwszych stronach gazet z uwagi na swoje bujne życie uczuciowe. Pierwszy ślub zamierzał wziąć, mając zaledwie 19 lat, jednak w przeddzień uroczystości się rozmyślił. Będąc na studiach, poznał Elżbietą Jasińską i to właśnie ona została jego pierwszą żoną. Niestety ich szczęście nie trwało długo — już po kilku latach zdecydowali się na rozwód. Kobieta zawnioskowała również o unieważnienie małżeństwa kościelnego. Z racji tego, że procedury trwały kilka lat, aby to przyspieszyć, Jacek powiedział księdzu, że jest gejem. Wyznanie było na tyle skuteczne, że w końcu ich drogi się rozeszły.

Jacek Borkowski się zaręczył

Niewierzącemu Borkowskiemu na początku w ogóle nie zależało na rozwiązaniu małżeństwa, tym bardziej że z drugą żoną, Katarzyną, wzięli ślub cywilny. Spędzili ze sobą 20 lat i wiele wskazywało, że to miłość aż po grób, jednak wtedy w życiu aktora pojawiła się Magdalena Gotowiecka. Uczucie, które ich połączyło było na tyle silne, że zdecydował się porzucić stateczne życie u boku matki jego córki, Karoliny i po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu. Z trzecią żoną doczekał się dwojga dzieci: 20-letniego syna Jacka i 17-letniej córki Magdy. Także i tym razem jego szczęście nie trwało długo — kobieta zachorowała na białaczkę i zmarła, mając zaledwie 42 lata.

Aktor po śmierci ukochanej próbował ułożyć sobie życie u boku innych kobiet. Przez pewien czas miał spotykać się z Pauliną Koziejowską, obecną partnerką Macieja Orłosia, a później widywano go również z innymi paniami. Żadna z nich nie zagrzała długo miejsca w jego sercu. Do czasu.

Nieoczekiwanie Borkowski oznajmił światu, że się zaręczył! Taka informacja pojawiła się na jego profilu na Facebooku we wtorek 22 sierpnia. Jak możemy się dowiedzieć, jego wybranka ma na imię Jolanta, a Super Express ustalił już, że z wykształcenia jest radiologiem. Sam aktor kilka minut po północy ogłosił fanom, że lato 2023 nosi imię jego ukochanej, co jednoznacznie świadczy o tym, że jest wprost szaleńczo zakochany.

Wiadomość ta niezmiernie ucieszyła nie tylko bliskich Jacka, ale i jego fanów, którzy zasypali zakochanych lawiną gratulacji, do których również się dołączamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha ogłosiła wielkie wieści w mediach społecznościowych pod zdjęciem z Jakubem Wonsem. Posypały się gratulacje

Kuba Wojewódzki, Marcin Hakiel - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official @marcinhakiel

Kuba Wojewódzki ZAKPIŁ z Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek! Tancerz nie pozostawił tego bez komentarza