w

Anna Mucha ogłosiła wielkie wieści w mediach społecznościowych pod zdjęciem z Jakubem Wonsem. Posypały się gratulacje

Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha
Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha spowodowała konsternacje wśród fanów, gdy dodała w mediach społecznościowych zdjęcie z partnerem z podpisem sugerującym, że zostali małżeństwem i to już jakiś czas temu. Jeden szczegół zdradził prawdziwy przekaz.

Anna Mucha jest polską aktorką teatralną i filmową. Zadebiutowała już w dzieciństwie. Do jednych z największych sukcesów autorki można zaliczyć występ w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga, gdy miała zaledwie 13 lat. Szerszej publiczności jest znana ze stałej obsady serialu M jak miłość, gdzie wciela się w postać uwielbianej przez widzów Magdy.

Aktorka ma za sobą związki, które budziły zainteresowanie mediów. W latach 2003-2007 tworzyła głośną relację z Kubą Wojewódzkim. Następnie spotykała się Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci. Od 2019 roku jest w związku z aktorem i producentem teatralnym Jakubem Wonsem.

Anna Mucha wyszła za mąż?!

Para chroni swoją prywatność. Ich związek wyszedł na jaw dopiero rok po pierwszej randce. Rzadko publikują wspólne fotografie, dlatego internauci byli zaskoczeni, gdy na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie z partnerem. Pozują razem przytuleni w eleganckich strojach. To jednak opis wywołał największe poruszenie w komentarzach.

Tak! Tak to się musiało skończyć! Jesteśmy małżeństwem! I to już z niezłym stażem

Początkowo zaczęły pojawiać się gratulacje od internautów i celebrytów. Jednak to ostatnie zdanie wzbudziło podejrzenia. Para jest ze sobą od trzech lat, więc jeśli post byłby ogłoszeniem ślubu, aktorka nie pisałaby nic o długim stażu.

Uwagę zwrócił również hasztag na samym końcu wpisu: O mało co. Jest to tytuł sztuki teatralnej, w której oboje grają. To właśnie postaci, w które się wcielają, są małżeństwem.

Pierwsze co, chciałam składać gratulacje, a pewnie to nowa rola w teatrze lub w filmie. Ale i tak wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia – pisze jedna z internautek.

Wygląda na to, że aktorka zażartowała sobie z fanów, którzy szybko się na tym poznali. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy post dotyczył tylko promocji spektaklu, czy może prywatnie również postanowili sformalizować związek. Pewne jest, że Muchę i Wonsa będzie można oglądać jako małżeństwo na deskach teatru, a internauci już chwalą się w komentarzach, że kupują bilety.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Rafał Maślak - fot. Instagram @rafalmaslak, Kurnikowski/AKPA

Rafał Maślak w gorzkim wyznaniu o relacjach z ojcem. „Nigdy nie powiedział, że mnie kocha”

Jacek Borkowski - fot. Podlewski/AKPA

Jacek Borkowski żenił się trzykrotnie. Aby dostać rozwód, zeznał, że jest GEJEM. Teraz ogłosił, że się ZARĘCZYŁ! Kto skradł serce aktora?