w

Anna Mucha i Jakub Wons odpowiadają na gratulacje. „A jeżeli chodzi o nasz prywatny ślub, to…”

Jakub Wons, Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha
Jakub Wons, Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

W środę Anna Mucha wywołała poruszenie wśród fanów, informując o ślubie ze swoim partnerem. Okazało się, że zostali małżeństwem, ale w sztuce teatralnej. Aktorzy odnieśli się do sprawy w mediach społecznościowych, poruszając również temat prywatnego ślubu. Co powiedzieli?

Polska aktorka filmowa i teatralna Anna Mucha w ostatnim czasie dała się poznać fanom jako osoba z dużym poczuciem humoru. W środę opublikowała w mediach społecznościowych fotografię ze swoim partnerem Jakubem Wonsem., co było o tyle zaskakujące, że aktorzy bardzo rzadko pokazują się razem w sieci. Spotykają się od 2019 roku i od początku bardzo dbali o swoją prywatność. Dlatego internauci byli zdziwieni, gdy na Instagramie Muchy pojawiło się zdjęcie z bardzo interesującym opisem.

Tak! Tak to się musiało skończyć! Jesteśmy małżeństwem! I to już z niezłym stażem

Zdarzało się już, że celebryci brali sekretne śluby, więc początkowo nic nie wydawało się podejrzane. Posypały się gratulacje, ale bardziej wnikliwi internauci zorientowali się, że post nie jest wcale ogłoszeniem sformalizowania związku, a promocją sztuki teatralnej, w której oboje grają.

Anna Mucha i Jakub Wons dziękują za gratulacje

Post z ogłoszeniem „ślubu” wywołał duże zamieszanie w mediach. Opis pod zdjęciem nie był jednoznaczny, można było spekulować, czy oprócz teatru, para postanowiła również sformalizować związek prywatnie. Fani z niecierpliwością wyczekiwali na komentarz od samych zainteresowanych.

Aktorzy postanowili odnieść się do sprawy za pomocą mediów społecznościowych. Na InstaStories Muchy pojawił się filmik, na którym oboje bardzo wesoło odpowiadają na całą sytuację.

Chcieliśmy wam podziękować za ogrom gratulacji i cudownych życzeń (…) dobrych życzeń nigdy za wiele

W dalszej części filmiku celebrytka przyznała, że post dotyczył ich teatralnego małżeństwa i pogratulowała osobom, które przejrzały jej żart.

Jeżeli chodzi o nasz prywatny ślub, to… – zaczęła mówić artystka.

Nie dokończyła zdania, bo przed kamerę wpadł Krystian Wieczorek, który w serialu M jak miłość gra męża postaci, w którą wciela się Anna Mucha.

Kobieto, weź się w końcu zdecyduj – powiedział do swojej serialowej żony.

Aktorka przyznała mu rację, zaśmiewając się głośno.

Ileż można mieć mężów? – zażartowała.

fot. Instagram @taannamucha

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Dzień dobry TVN - fot. Gałązka/AKPA

Jesienna ramówka TVN za nami. Wciąż nie wybrano nowych prowadzących „DDTVN”. „Szukamy, przyglądamy się”

Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska wraca na szklany ekran! „Królowa życia” wkrótce wystąpi w nowym programie. „Będą emocje, będzie zaje***e”