w

Dagmara Kaźmierska wraca na szklany ekran! „Królowa życia” wkrótce wystąpi w nowym programie. „Będą emocje, będzie zaje***e”

Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska była naczelną gwiazdą programu Królowe życia, jednak szybko poczuła gorzki smak sławy. Po wielu nieprzyjemnych sytuacja pożałowała swojej decyzji i zrezygnowała z udziału w popularnym show TTV. Nie na długo, ponieważ ostatnio przekazała fanom radosne wieści. Wraca przed kamery!

Dagmara Kaźmierska to jedna z bohaterek show Królowe życia. Decydując się na udział w programie, chyba nie przepuszczała, że to właśnie ona stanie się jego filarem. Widzowie pokochali jej pozytywne nastawienie do świata, poczucie humoru, bezpośredniość i szczerość. W błyskawicznym tempie zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej losy na Instagramie. Nigdy nie ukrywała, że ma kryminalną przeszłość, o której postanowiła opowiedzieć na łamach książek. Obie pozycje stały się bestsellerami, a fakt, że sporo narozrabiała, nie odbił się negatywnie na jej wizerunku.

Celebrytka robiła świetne show i była autentyczna, ale szybko tego pożałowała. Po tym, jak pokazała w telewizji gdzie mieszka, pod jej domem zaczęły wystawać tłumy. Nie miała ani chwili spokoju, a nawet doszło do bardzo przykrej sytuacji. Gdy chciała opuścić mieszkanie, spotkała przed drzwiami obcego mężczyznę. W końcu czara goryczy się przelała i zdecydowała się odejść z Królowych życia.

Nigdy nie wiedziałam, jakie to potężnie złe konsekwencje ze sobą pociągnie. Ja mam ludzi pod domem. Oni się nie patrzą na nic. Oni stoją, czy ja chcę, czy nie chcę. Mój pies skacze, ja się denerwuję, on do nich lata, ja się spieszę. K…a, oni stoją i nie idą. Ja nieraz płaczę i myślę, co ja, k…a zrobiłam — tłumaczyła w mediach społecznościowych.

Kaźmierska zarzekała się, że już nie wróci przed kamery, ale po dłuższej przerwie zmieniła zdanie.

Powstanie nowy program z Dagmarą Kaźmierską

Decyzja Dagmary miała negatywny wpływ na losy programu — produkcja zmuszona była zdjąć go z anteny. W jego miejsce powstały Diabelnie boskie, format, do którego przeszło kilka Królowych, ale nie wszystkim przypadł do gustu. Fani celebrytki z całych sił przekonywali ją do powrotu przed kamery, ale ta pozostawała nieugięta i skupiała się na działalności w mediach społecznościowych. Do czasu.

Ostatnio, zupełnie nieoczekiwanie, Kaźmierska przekazała, że wraca na szklany ekran! Już jesienią będzie można zobaczyć ją w nowym show, o którym opowiedziała nieco wraz z nowym menadżerem na TikToku.

Przygotowujemy dla was zaje**e, nowe show, które będzie wkrótce dostępne. I gdzie będzie dostępne? W Telewizji. Robimy nowy program, będzie się działo, będą emocje, będzie zaje**e, będzie cudownie, będzie pięknie — tłumaczył Hubert Jancza.

Po chwili Królowa dodała:

On jest tego sprawcą. Ja tylko wykonuje. Wynieś, przynieś, pozamiataj. Ale taka moja rola.

Na tę chwilę nie wiadomo o jakim programie mowa, jednak oboje zapewnili, że na widzów czeka prawdziwe zaskoczenie:

Takiej odsłony na pewno się nie spodziewaliście. Będzie grubo — tłumaczył łowca talentów.

I na bogato, ale też śmiesznie, tak jak lubicie — dodała celebrytka.

Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć ją również w serialu Lombard. Życie pod zastaw. Jak myślicie, w jakim programie pojawi się Dagmara Kaźmierska? Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jakub Wons, Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha i Jakub Wons odpowiadają na gratulacje. „A jeżeli chodzi o nasz prywatny ślub, to…”

Wiktoria Gąsior - fot. screenshot YouTube @TVN7

Wiktoria Gąsior z „Hotelu Paradise” została OKRADZIONA! Cała posiniaczona przemówiła do fanów. „Mam ZŁAMANY nos”