w

Anna Mucha kupiła pomysłowy prezent swojemu partnerowi na urodziny. Było wesoło!

Fot. YouTube / Screenshot

Jakiś czas temu partner Anny Muchy – Jakub Wons – miał imprezę urodzinową. Otrzymał od Ani bardzo ciekawy prezent.

Co prawda Jakub w rzeczywistości obchodzi urodziny dopiero 18 lutego, ale aktorka przygotowała mu imprezę z niezłą pompą nieco wcześniej. Na wspólne świętowanie zaprosiła szerokie grono przyjaciół i znajomych.

Co ciekawe, parę niezwykle rzadko możemy oglądać wspólnie. Nawet w mediach społecznościowych ich wspólne fotki pojawiają się sporadycznie, a przypomnijmy, że są razem co najmniej od kilkunastu miesięcy.

Paparazzi wypatrzyli ich na randce w 2020 roku, a nieoficjalnie para spotykała się ze sobą jeszcze wcześniej. Ania uwielbia być w blasku fleszy i na językach ludzi, ale jednocześnie skrupulatnie chroni swoją prywatność. Zapewne dlatego wielu jej fanów może zupełnie nie kojarzyć jej partnera Jakuba.

W 40. urodziny ukochanego aktorka zrobiła wyjątek. Nie dość, że relacjonowała imprezę na swoim Instastories, to jeszcze później podzieliła się zdjęciami wykonanymi podczas jej trwania. Wśród opublikowanych fotek znalazło się ujęcie, na którym widać jej prezent dla Jakuba.

Jest nim tort, na którym stoi lukrowy but sportowy. Warto dodać, że akurat ten model należy do jednego z ulubionych Jakuba! Pomysłowe, prawda?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Małgorzata Rozenek udzielała wywiadu, a w tle widniały nagie pośladki mężczyzny!

Edyta Pazura prezentuje pośladki i żartuje z Czarka na malediwskiej plaży: „DUPNE ZDJĘCIE” [ZDJĘCIA]