w ,

Małgorzata Rozenek udzielała wywiadu, a w tle widniały nagie pośladki mężczyzny!

Fot. Małgorzata Rozenek / Instagram

Perfekcyjna pani domu daje się poznać swoim fanom z zupełnie innej strony. Wszystko to za sprawą Patryka Vegi, który w obsadzie do najnowszego filmu znalazł miejsce dla Małgosi Rozenek.

Małgorzata Rozenek mogła kojarzyć nam się głównie z programami, w których pokazywała jak być wzorową kobietą, a nawet damą. W ostatnim czasie możemy oglądać ją w zupełnie innych okolicznościach.

Małgosia zaangażowała się w najnowszą produkcję Patryka Vegi. Film „Miłość, seks i pandemia” – jak na produkcję tego reżysera przystało – obfituje w rozbierane sceny i niecenzuralne dialogi. W takich intymnych ujęciach zobaczymy również Rozenkową.

Co ciekawe jej mąż – Radosław Majdan wybrał aktora, z którym Gosia gra pikantne sceny. Perfekcyjna pani domu przyznała, że było to dla niej „okropne przeżycie”. Nagranie z backstage’u planu pokazuje, że chyba jednak nie było aż tak źle.

Małgosia Rozenek z uśmiechem na twarzy mówi do kamery w chwili, gdy za jej plecami widzowie mogą oglądać pośladki jej filmowego partnera Wojtka Sikory. Sami zobaczcie kolejną porcję ujęć zza kulis filmu. Celebrytka gwarantuje: poprawi Wam się humor na cały dzień 👍🥳😜

Wybierzecie się na ten film do kina?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Małgorzata Rozenek ujawniła, kim chce zostać jej najstarszy syn. Zaplanował swoją przyszłość od A do Z

Anna Mucha kupiła pomysłowy prezent swojemu partnerowi na urodziny. Było wesoło!