w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Radek Majdan wybrał Małgosi Rozenek łóżkowego partnera. „To jest okropne przeżycie”

Fot. YouTube / Screenshot

Radosław Majdan – jak na dobrego męża przystało – wybrał żonie odpowiedniego aktora, z którym Małgosia zagrała intymne sceny w najnowszym filmie Patryka Vegi. Zdradziła również towarzyszące jej uczucia.

Małgorzata Rozenek postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie i w ten sposób trafiła pod skrzydła Patryka Vegi. Jak jednak często u tego reżysera bywa Gosię czekało trudne wyzwanie w postaci scen łóżkowych, które musiała odegrać.

Dla Perfekcyjnej Pani Domu była to zupełna nowość w przeciwieństwie do Anny Muchy, dla której to chleb powszedni. Kilka dni temu informowaliśmy, że 41-latka również wystąpi w podobnych scenach w filmie “Miłość, seks i pandemia”.

Gosia Rozenek dla portalu Super Express zdradziła nieco szczegółów związanych z kręceniem intymnych scen. Przyznała, że nie jest to łatwe.

– „Wiesz, to tak nie wygląda. Odgrywanie tego wcale nie wygląda w sposób zbliżony do naturalnej sytuacji. Tak naprawdę graliśmy choreografię. Na przykład najpierw kamera filmuje tylko nasze twarze, potem jest kamera na ciało itd. Wszystko jest odarte z romantyzmu, nie ma nic wspólnego jakąkolwiek bliskością czy relacją.

 Sam fakt, że to dotyka tak intymnej sfery, jest wyzwaniem. Ale dokładnie takim samym emocjonalnym wyzwaniem było dla mnie granie innych scen, zwłaszcza, że moja bohaterka przeszła chorobę nowotworową i straciła już nadzieję, że stworzy jeszcze związek.”

Następnie w rozmowie z dziennikarzem „SE” dodała rozbawiona: – To jest okropne przeżycie. Nie ukrywała jednak, że z tym wyzwaniem pomógł uporać się jej łóżkowy partner, którego grał Wojtek Sikora. Wybór tego aktora do tej roli przez Radka Majdana okazał się strzałem dziesiątkę.

Chciałam podziękować mojemu partnerowi Wojtkowi Sikorze, który gra chłopaka, z którym moja bohaterka wchodzi w relację. Był bardzo przejęty, chciał, żebym dobrze czuła się na planie, żebym nie czuła dyskomfortu.

Też nie możecie się doczekać tego filmu?

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

3 komentarzy

  1. Gdy maż wybiera żonie partnera z którym ona wchodzi w „relacje” to sie nazywa fachowo cuckold? I partner patrzy wtedy na relacje tego faceta z jego zoną , czy dobrze rozumiem ?

Napisane przez szymon

Katarzyna Cichopek uciekła na urlop. Tym razem jest daleko od rajskich plaż!

Córce Tomasza Lisa grożono morderstwem! „Budzicie wyłącznie bezbrzeżne obrzydzenie.”