w

Małgorzata Rozenek znów będzie chodzić do szkoły?! Kusi ją nowy kierunek

Fot. YouTube / Screenshot

Małgorzata Rozenek jest niezwykle ambitną osobą, o czym regularnie nas przekonuje. Teraz gwiazda show-biznesu pragnie wrócić na studia. Po co?

Małgorzata Rozenek bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. Chociaż z wykształcenia jest prawniczką, to odniosła sukcesy, dzięki roli prowadzącej programy telewizyjne. Pracując dla stacji TVN, na dobre rozwinęła skrzydła.

Warto również podkreślić, że spod ręki Gosi wyszło kilka poradników, które również cieszyły się sporą popularnością. Ponadto nadal musi wywiązywać się z obowiązków matki i poświęcać sporo uwagi jej najmłodszemu dziecku – Henrykowi, który ma zaledwie nieco ponad półtora roku.

Co więcej, teraz możemy oglądać Małgorzatę Rozenek również w kinach. Wystąpiła bowiem w filmie Patryka Vegi – „Miłość, seks i pandemia”. Część osób sądziła, że był to dla niej tylko pojedynczy epizod w aktorstwie, a wygląda na to, że jednak coś więcej.

Okazuje się, że Małgorzata Roznek chce zacząć rozwijać się również w tym kierunku. Za niedługo w kinach ukaże się kolejna produkcja z jej udziałem, w której otrzymała poważniejszy angaż. W rozmowie z Super Expressem Gosia zdradziła, że chce zacząć uczyć się aktorstwa.

– Myślę o tym bardzo poważnie. I jeśli mam kontynuować moją przygodę z aktorstwem, to duża jest w tym zasługa Patryka, który pokazał mi, jak bardzo mogę się przy tym rozwijać.

Następnie dodała: Myślę o pójściu na kurs lub wyjeździe do szkoły – zdradza nam swoje plany. – Teraz co prawda zaczęłam znów chodzić na balet, więc nie wiem, kiedy znajdę na to wszystko czas, ale na pewno bardzo chciałabym się uczyć aktorstwa.

Jak Waszym zdaniem wypadła Gosia w ostatnim filmie Vegi?

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Ostatnie igrzyska w karierze Piotra Żyły? Skoczek komentuje sensacyjną wypowiedź

Doda również ubolewa nad rosnącą inflacją. Wysokość jej czynszu dla wielu jest absurdalna!