w

Patryk Vega podnosi sobie poprzeczkę i startuje z nowym filmem. Podbije hollywood?

Fot. YouTube / Screenshot

Patryk Vega zdradził, że planuje przejść ze swoimi produkcjami na wyższy poziom. Już pracuje nad kolejnym filmem, który będzie jednak zupełnie inny od wszystkich dotychczasowych.

Zaledwie od kilku dni w kinach wyświetlany jest najnowszy film Paryka Vegi, czyli „Miłość, seks i pandemia„. Wiadomo już, że ta produkcja na starcie nie zaliczyła historycznego wyniku. To jednak nie wszystko.

Porównując wyniki oglądalności w weekend otwarcia, to film z Małgorzatą Rozenek i Anna Muchą na czele wypadł dosyć słabo. Nawet powyższe nazwiska zaangażowane w sceny łóżkowe nie przyciągnęły tłumów.

Patryk Vega jednak się nie zniechęca, a wręcz przeciwnie. Nabiera wiatru w żagle i chce podbijać świat. Jak to możliwe? Reżyser uchylił rąbka tajemnicy w rozmowie z Super Expressem.

Doszedłem do momentu w którym chcę wyjść w świat, a żeby to było możliwe to muszę realizować projekty anglojęzyczne z europejskimi i hollywoodzkimi aktorami. Szykuję się do takiego filmu. 

– zdradza Vega

Ponadto najbarwniejszy polski reżyser poinformował, że w listopadzie nakręcił już kolejny film! Jest nim autobiografia, w której jednak nie zagra sam siebie. W dalszej części rozmowy z dziennikarzem „SE” opowiada:

Nakręciłem swój ostatni film w listopadzie, swoją autobiografię. Będzie w kinach we wrześniu. Nie jest to pomnik mojej osoby, czy gloryfikacją. To film o walce między ciemnością, a światłem w moim życiu. Pokazuje mechanizm zmagania się człowieka z mrokiem. To historia o podnoszeniu się z upadków.

Czułem, że chcę zamknąć taką historią pewien rozdział w swoim życiu. Wydarzenia dzieją się na przestrzeni blisko 40 lat mojego życia. Tam będzie dużo rzezy trudnych dla mnie, bez cenzury, obnażających mnie, pokazujących moje błędy. Nie zagrałem w tym filmie, bo nie chciałbym mieszać ludziom w głowach, by myśleli, że to dokument. To będzie fabuła.

Sądzicie, że autobiografia Patryka Vegi spotka się z większym zainteresowaniem niż film „Miłość, seks i pandemia”?

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez szymon

Barbara Kurdej-Szatan

Internauci ocenili debiut Barbary Kurdej-Szatan w nowym show TTV. Nie zostawili na niej suchej nitki

Witold Paszt

Zwycięzca „The Voice Senior” przekazał niepokojące informacje o stanie zdrowia Witolda Paszta. Co dolega muzykowi?